Program 

Program na období od 24.4.2018 do 15.5.2018.

27.4.2018

21:00

Vstupné: 200,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

REST - Restart Tour 2018

Rest vydá 20.dubna svoje album "Restart", se kterým ho čeká rapová mise z města do města a vás čeká jihlavská zastávka jeho tour.

Flyer na akci REST - Restart Tour 2018

28.4.2018

20:00

Vstupné: 250,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

LENKA DUSILOVÁ - SÓLO

Lenka Dusilová, šestinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl, není zvyklá stagnovat a opakovat se. Na scéně je aktivní od šestnácti let, kdy na sebe strhla pozornost svojí energií, prožitkem a výtečným vokálem. Na přelomu milénia patřila ke skutečným hvězdám českého poprockového mainstreamu. Ze středního proudu hudební zábavy se ale v letech osobního zrání rozhodla odejít k osobnějšímu, vrstevnatějšímu stylu. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény, kdy z pozice rockové a popové hvězdy putuje k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků. Pro svůj osobitý vokál je hostem na řadě desek a koncertů předních muzikantů české scény. Je též součástí multižánrového projektu divadelního uskupení Spitfire Company, se kterým absolvovala evropské turné s představením One Step Before the Fall, jež získalo i jednu z nejprestižnějších tanečních cen Herald Angel Award.

Flyer na akci LENKA DUSILOVÁ - SÓLO

4.5.2018

21:00

BASSTARD BEATZ ON TOUR - UK MUSIC

GRIME TIME večer zaměřenej na bassline, grime a UK bass! Přijedou ostřilený DJs z jihu čech co pořádají mejdany s hostama z UK jako Flava D, Royal T, Holy Goof, Deadbeat UK, Mikey B atd... Tentokrát vezou svůj bass mejdan do Jihlavy! Live vystoupí JOSHUA s novým EP “Špína smrad”. Do povědomí scény se dostal svým energickým vystupováním a především trackem Znova.

Flyer na akci BASSTARD BEATZ ON TOUR - UK MUSIC

5.5.2018

22:00

Vstupné: 90,-

Electro House Madness /w Tokatko (House, Tech House)

⚡ Další díl klubového šílenství pod názvem Electro House Madness zamíří do svého domovského klubu. Tentokrát ovšem s něčím speciálním - underground edicí! Celý večer se ponese v rytmech housu, tech housu a techna! Sladkou tečkou, pro všechny příznivce těchto žánrů potom bude rezident Pražských klubů Duplex a Atelier - TOKÁTKO!

Flyer na akci Electro House Madness /w Tokatko (House, Tech House)

7.5.2018

20:00

Vstupné: 150,- (on-line předprodej) / 180,- na místě

AC/CZ revival AC/DC

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečňují jak v České republice tak Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisy a hlavně interpretací. Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík alias Angus Young, který je také od ledna 2017 členem populární kapely ČECHOMOR.

Flyer na akci AC/CZ revival AC/DC