Rumy 

LEGENDARIO ELIXIR DE CUBA je vyroben z pravého rumu Anejo, které leží 7 let v sudech z amerického dubu. Následně se v něm minimálně měsíc macerují rozinky, které se po maceraci vymačkají a lahodná šťáva se přidá do tohoto kubánského rumu. Tento elixir je velmi populární na Kubě a ve Španělsku.

DIPLOMÁTICO RESERVA 8 aňos.Tento rum je vyráběn ve Venezuele a je pravidelně řazen mezi nejlepší jihoamerické rumy. Má ve svém obsahu vyšší podíl rumů vyrobených na kotlíkových destilačních zařízení, zrajících v průměru 8let. Výsledkem je znatelně bohatší a sladší rum, výjimečně vyvážený, lahodně jemný na patře. Držitel bronzové medaile- International Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida

DIPLOMÁTICO RESERVA Exclusiva 12y je top rumem řady Diplomático. Tento rum je držitelem řady mezinárodních medailí. Diplomático Reserva Exclusiva zraje 12 let v sudech z bílého kanadského dubu a následně je destilován metodou Pot Still. Magickou jantarovou barvu a výjimečně vyváženou chuť získává díky umu a řemeslné dovednosti místního sklepmistra. Vůně je velmi bohatá, příjemná a uklidňující. Dle názoru našeho rumového experta nejlepší rum na trhu.

RON ZACAPA Centenario 23y Guatemalský Ron Zacapa Centenario 23 Aňos je vyráběn z těch nejpečlivěji vybíraných rumů o průměrném stáří 23 let, které jsou následně blendovány po dobu minimálně jednoho roku. Tento rum je odborníky všeobecně pokládán za „Best in the World“. Rumy Zacapa Centenario jsou v Guatemale vyráběny destilací z fermentovaného čistého panenského sirupu cukrové třtiny. Zrají systémem solera v nadmořské výšce 2333 metrů v sudech z bílého dubu, ve kterých zrál dříve bourbon, Sherry Pedro Ximenez, ale také portské, koňak nebo tokajské víno.

RON ZACAPA Etiqueta NEGRA 23y Ron Zacapa Etiqueta Negra 23 je vyráběn z těch nejpečlivěji vybíraných rumů o průměrném stáří 6 let.Tyto 6 leté a 23 leté rumy jsou následně pečlivě míchány a ještě jednou již smíchané stařeny 1 - 2 roky taktéž v dubových sudech. Ron Zacapa Etiqueta Negra 23 má obsah alkoholu 43% a od Ron Zacapa Centenario 23 se liší v míchání. Počet sudů po Sherry se násobí a proto je tento rum výrazně jemnější. Zacapa Etiqueta Negra je prémiový, 23 let zrající rum vyráběný v omezeném množství z panenských šťáv cukrové třtiny. Má krásnou láhev s tradičním pleteným pruhem z palmového listí. Jeho barva je mahagonová se zelenými odlesky, které získal při odpočinku v dubových sudech.