Program 

Program na období od 23.4.2019 do 20.5.2019.

24.4.2019

19:30

Vstupné: 190,-

ČARDÁŠ KLAUNŮ

Tak je to konečně tady!!! Dovolujeme si vás pozvat na koncert do Soulu, kde pokřtíme naše první album s názvem Dvě tváře, tak vás tam chceme všechny vidět =D Nechali jsme vás čekat, ale máte se na co těšit!!!!!!

Flyer na akci ČARDÁŠ KLAUNŮ

26.4.2019

22:00

Vstupné: 100,-

FACE of DRUMS w/ Billy Headz, Li-Bass

➤ FACE OF DRUMS Naše první a zároveň nejstarší serie akcí FoD pořádané převážně v music clubu SOUL se 26/4/2019 v klubu realizuje naposled. Klub oznámil své definitivní uzavření a jelikož jsme akce Face of Drums v tomto prostoru realizovali několik let, tak nezbývá nic jiného, než se společně a to s noblesou rozloučit, zapařit a třeba i zavzpomínat na všechny ty zážitky a kulturně prožité chvíle v jihlavském legendárním klubu. Záměrně jsme tak sestavili line up z lokálních djs a bude se hrát neurově. No a jak na akcích FoD bývá zvykem, tak očekávej pořádnou světelnou show z ultimáckého arzenálu.

Flyer na akci FACE of DRUMS w/ Billy Headz, Li-Bass

27.4.2019

21:00

Vstupné: 80,-

ZAVŘI SOUL!

Je to tady! Po 9-ti letech se brány Soulu definitivně zavřou. Doražte si s námi užít poslední mejdan a naplnit tak naposledy Soul až po strop! Nečekejte žádný balonky, hostesky, ani pozlátko...tohle bude prostě surový TOP mejdan, který si Soul i vy zasloužíte! Celým večerem vás budou provádět místní a skalní DJs z KOPR a ULTIMA crew a kapela PIO SQUAD, AFARASTAFA a další! Tohle bude párty par excellence, ale bez vás to nepůjde! Vemte partu a přijďte naposledy zapařit a zavzpomínat na všechny ty hudební zážitky, probdělé noci, na seznamování, na lásky, na kocoviny, na pařby, prostě na všechno, co jste v klubu za ty roky zažili....doražte s námi zavřít SOUL a taky musíte přeci dopít bar! :-) Těšíme se na vás Soulteam :-*

Flyer na akci ZAVŘI SOUL!