Program 

Program na období od 18.8.2018 do 14.9.2018.

31.8.2018

22:00

Vstupné: 70,-

Deluxe Student NIGHT vol. 3: End of Summer | Konec léta v Soulu!

Už třetí díl Deluxe student night na konci prázdnin v SOULU! End of Summer se blíží a ty se můžeš těšit na tu nejlepší hudbu, kterou si jede současná mladá generace! Noc plná tvrdýho Oldschoolu, ale i současných hitů už v pátek 31. srpna v Soul Music Clubu. Vem partu, nalaď se do nálady a přijď si užít poslední noc letošních prázdnin!!

Flyer na akci Deluxe Student NIGHT vol. 3: End of Summer | Konec léta v Soulu!

7.9.2018

22:00

Vstupné: ZDARMA

SOUL OPENING PARTY!

Souláci a soulařky je to tady! Soul vás povolává zpět a otevírá již 9.sezónu v řadě, a to je potřeba oslavit a začít pořádným mejdanem! Čekají vás vaši oblíbení domácí Djs Patrick, Mejla, Roman Sheema a Jiran, welcome drinky pro prvních 150 z vás, a co hlavně a především nekončící tancovačka až do ranních hodin, kde se budou hrát ty nejlepší sety funky, deep a tech house! Soul je po pauze zpět a ty buď u toho s ním....

Flyer na akci SOUL OPENING PARTY!

14.9.2018

20:00

Vstupné: 180,-

Paulie Garand & Kenny Rough - Runway Tour

Nezastavitelná dvojice Paulie Garand & Kenny Rough vyráží na podzimní kontrolu do klubů jako každý rok. K poslednímu solo albu Paulieho s názvem Nirvana proběhlo nespočet koncertů v klubech a na festivalech. Je čas uzavřít další kapitolu a připravit se na nadcházející společnou desku, která vyjde tento rok v prosinci.

Flyer na akci Paulie Garand & Kenny Rough - Runway Tour