Program 

Program na období od 8.6.2018 do 5.7.2018.

9.6.2018

19:00

Vstupné: 150,-

Benefice pro lesní klub HÁJENKA

Dětský lesní klub Hájenka funguje od září 2011 a nabízí rodinám celodenní péči o předškolní děti ve volné přírodě s důrazem na podporu environmentální výchovy, zdravého a udržitelného způsobu života. Zřizovatel klubu je spolek Děti a stromy, který vznikl z rodičovské iniciativy v roce 2011. Provoz klubu je financován z členských příspěvků rodičů dětí navštěvujících DLK Hájenka. "Finance pokrývají provozní náklady a mzdy. Od července 2018 se mění nájemní smlouva na objekt hájenky a tak jsme byly nuceni zvednout výši členských příspěvků. Proč tedy peníze sháníme? Aby možnost předškolního vzdělávání v lesním klubu Hájenka byla přístupná pro každého, kdo se pro ní rozhodne. Protože chceme dětem umožnit poznávat skutečný svět všemi smysly a nabídnout program s venkovními aktivitami, který přirozeně navazuje na roční období a místo, které se pro daný den stává učebnou pod širým nebem" říká ředitelka Hájenky Martina Les je jedno velké neprobádané hřiště a příroda nevyčerpatelná studnice nápadů....

Flyer na akci Benefice pro lesní klub HÁJENKA

15.6.2018

22:00

Vstupné: 70,-

Deluxe Student Night vol.2: Black Sound - DJ KEESH & DJ DADYŠ

Po velmi úspěšné první částí Deluxe Student Night, tu máme část druhou s podnázvem Black Sound! Trojice jihlavských DJs si tentokrát přizvala ostříleného DJ KEESHe z Rakouska! I na Black Sound se můžete těšit na tu nejlepší hudbu, kterou si jede současná mladá generace! Noc plná tvrdýho Oldschoolu, ale i současných hitů už v pátek 15. června v Soul Music Clubu. Vem partu, nalaď se do nálady a přijď si užít noc! DJs: Kaly & Tizzy-y ,Dadyš a speciální host DJ Keesh!

Flyer na akci Deluxe Student Night vol.2: Black Sound - DJ KEESH & DJ DADYŠ

30.6.2018

15:00/21:30

Vstupné: do 23:00 ZDARMA / poté 80,-

GARDEN PARTY-zakončení sezóny

Poslední párty této sezony je tu a nemůžou být vhodnější kandidáti na uzavření klubové scény, než naši domácí členové kapely PIO SQUAD. Za pultem to jako vždy rozjedou v plné parádě, a kdo už na jejich mejdanu byl, určitě ví, že to znamená to jediné, plnej klub lidí a skvělá párty až do rána. STREJDA FILÍ, J-KID a EURODEL si pro vás nachystali nabušený sety a dohromady to bude odprásknutá bomba, kde nemůžeš chybět! Doražte si s námi užít poslední mejdan před letní pauzou, začínáme v 15:30 garden party na zahrádce Dělnického domu, kde vás čeká grill, drinky, hamburgery a chill a ve 21:30 se přesuneme do Soulu, kde se rozjede poslední noc před letní pauzou. Buď u toho s námi!

Flyer na akci GARDEN PARTY-zakončení sezóny