Program 

Program na období od 4.12.2017 do 31.12.2017.

8.12.2017

21:00

Vstupné: 150,-

POETIKA živě v Soulu!

► Trio z Vysočiny a jeden z objevů roku 2016 na české hudební scéně, který je aktuálně nominovaný v rozstřelu o živé hraní na Českém slavíkovi 2017 (www.ceskyslavik.cz) ► Koncert se koná pár dní po křtu nové desky Trinity a už v Soulu ji můžeš slyšet celou naživo! ► Hity jako Zkouším žít, Každou vteřinou nebo Trinity zazní už 8.12. na "domácí" scéně!!

Flyer na akci POETIKA živě v Soulu!

9.12.2017

open 13:00

Vstupné: Vstup: 100,- Registrace Gos: 200,- Registrace fotbálek: 100,- tým

Snowbitch Game OFF skate vol.5

Zdravíčko JIhlavo!! Kamíci, feláci, přátelé a hlavně skaters!! Young Blood skateboards academy představuje zcela srdeční záležitost a to je pozvánka na poslední ročník Game OFF Skate vol.5. Samozřejmě zveme hlavně všechny lokální skaters, přespolní i z celé ČR, taky všechny fanoušky a milovníky skateboardingu. Vše již tradičně proběhne v místním Soul music clubu a to v předvánoční čas 9.12.2017. Tak jako každý rok zvedáme level, tento ročník to zakončíme ve velké parádě!! Takže se můžete těšit na opravdu hodně velké prize money v hodnotě 10.000,- CZK a skvělé ceny od našich sponzorů za 25.000,- CZK. Též nebude chybět ani velkej nablejskanej pohár pro vítěze gos. A tak jako vždy bude připravená velká after party, která pojede až do rána!! Pro tenhle ročník máme pro vás hned několik apgrejtů a těšit se můžete například na Vegan truck ketering, který bude zaparkovaný před Soulem. Nově bude připraven i turnaj ve fotbálku o hodnotně ceny, taky soutěž pro nejlepšího fanouška, instagram soutěž a mnoho dalšího, co budeme postupně zveřejňovat. Celá akce odstartuje v 13:00, kdy otevřeme brány Soul music clubu, tím pádem skaters budou mít dost času na trénink. Hned u vstupu bude probíhat registrace, která o 50,- podražila, ale jen proto, že startovně bude použito do prize mone. Taky tam pofrčí zápis to turnaje ve fotbálku o věcné ceny. Poté proběhne slosování battlů do GoS a odstartujeme maraton skateboardingu. V průběhu závodu nám zahrají ostřílení Djs z Pio Squad a Dj Deko, Šan pimon, Safír, Kolona. Lokál Johny Beat předvede beat box exhibici. V průběhu závodu dáme contest ollie, hippie jump a best trick. Během večera proběhnou i všechny ostatní soutěže pro diváky. Po skončení závodu nás čeká slavnostní vyhlašování všech vítězů a velká nadupaná after párty jak se sluší a patří !! After party odpálí kapela KOLONA v celé sestavě a pak velká pecka a to je Slovenská kapela CACIB DORTMUND a jejich živý funky hiphop se dvěma MC’s. Poté už přejdeme do dalšího modu párty, kterou rozjedou domácí DJ’s z Ultima crew ANDREW B2b M.I.LAN. Pak nás rozseká svým setem mladá krev z Let it Roll crew HALBAX !! A vše to celé zakončí MYSLO CRUE se zpěvačkou Mc Maybe. Tak máme zaděláno na poslední ročník Game OFF Skate !! Jak bývá našim zvykem, postupně budeme zvěřejnovat spostu informací na eventu! Takže ho sleduj a těš se na tenhle poslední nadupanej ročník!!

Flyer na akci Snowbitch Game OFF skate vol.5

15.12.2017

22:00

Vstupné: 140,-

Advent Apple Plex 2017

15.12.2017 se v Jihlavském klubu Soul opět uskuteční jedna z nejstarších párties na Vysočině. ADVENT APPLE PLEX. Djs: MARION COBRETTI // Section 8 Berlin// IM CYBER VK STUDIO // Gat Electra // ROMAN SHEEMA // K.O.P.R./ Elektrio // PATRICK // K.O.P.R./ Elektrio //

Flyer na akci Advent Apple Plex 2017

16.12.2017

18:00

Vstupné: 150,-

Punkáči na sněhu fest II.

Po roce opět na Vánoce, již druhý ročník festu Punkáči na sněhu II. ! opět v Jihlavě Letos jako hlavní jsou kapely Liberečtí Kohout plaší smrt a SkaPunkový Žádnej stres z Třemošnice ,dál Hardcore-Punkový RV-4 z Benešova a tradičně chlapci z Velkého Meziříčí -Bermudskéj kvádr, VPV z Bystřice pod Hostýnem či Blank out z Kolína..obohatí je kluci z Rachot petky z Horních Loděnic a rozjede to i novější kapela The Two Eggs z Opořan! Vstup : 150,- a start již v odpoledních hodinách. Sdílej,šiř a hlavně doraž podpořit českou punkovou scénu! :)

Flyer na akci Punkáči na sněhu fest II.

19.12.2017

20:00

Vstupné: 150,-

MEJDAN KLAUNŮ vol.5

Již tradiční předvánoční večírek Klaunů. Jako host se představí kapela OČI, která zahraje jako první. Doražte si s námi užít večer před vánočním shonem. Těšíme se na vás...vaši Klauni.

Flyer na akci MEJDAN KLAUNŮ vol.5

21.12.2017

19:00

Vstupné: 120,-

MEJDAN KLAUNŮ- 5 let Charlieho

Čardáš Klaunů završuje první pětiletku. Na den přesně pět let od prvního koncertu, kde jinde než v Soulu :) přijďte se s námi zasmát, vánočně naladit a zatrsat na starý fláky i nový starý fláky. Hudební doprovod mimo nás již tradičně zajistí spřízněné kapely našich kamarádů. Začíná to fakt brzo, páč mnozí z Vás půjdou další den ještě do roboty, takže doražte včas. Skluz nepřipadá v úvahu ;)

Flyer na akci MEJDAN KLAUNŮ- 5 let Charlieho

22.12.2017

21:00

Vstupné: 180,-

Ventolin, Johuš Matuš, Tomino & Myslivec

Ventolinovo turné k novému albu Vitajte, které vyšlo 15. září. Hosty jsou rural-pop písničkářka Johuš Matuš a DJs Tomino & Myslivec (Midi Lidi). Klip k písni Disco Science se stal virálním hitem podzimu.

Flyer na akci Ventolin, Johuš Matuš, Tomino & Myslivec

23.12.2017

22:00

Vstupné: zdarma

CHRISTMASS DRUME DRIVE - DJ NEDRO all night

Předvánoční mejdlo plné dunících bass v podání našeho rezidenta DJ NEDRA. Nemůžeš se dočkat vánoční nadílky, kapra a salátu? Doraž se z toho nezbláznit do Soulu!

Flyer na akci CHRISTMASS DRUME DRIVE - DJ NEDRO all night

24.12.2017

22:00

Vstupné: 100,-

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ MEJDAN!

Pojďme si opět po roce říct, že nejen cukroví, stromek a dárky pod ním znamenají ty pravé Vánoce. Pro někoho je to setkání s přáteli, rodinou a známými. Soul se stal místem tohoto setkání, a proto již tradičně vám parťáci JIŘAN a MEJLA servírují mejdan, který nemá v Jihlavě obdoby.Mejdan, který má přes deset let historii v netradiční oslavě tradičních Vánoc. Doraž i ty a zažij kouzelnou vánoční atmosféru v Soulu!

Flyer na akci TRADIČNÍ VÁNOČNÍ MEJDAN!

25.12.2017

20:00

Vstupné: 80,-

Vánoční Koncert XXIV.

Každoroční nejtradičnější hodobóžová akce, kde se po roce potkávají i ti, co by se jinak nikdy nepotkali. Kapely D.N.A, ProStory, Loudl Laboratory, Apple Spokesman, DJ Zelenoočko.

Flyer na akci Vánoční Koncert XXIV.

26.12.2017

22:00

Vstupné: 80,-

Electro House Madness - Adventní edice - Wavehookers

Adventní edice Electro House Madness na Jihlavském Soulu! Hosté večera bude západočeská dvojice Wavehookers! Pojďme si všichni zadupat ve Vánočním stylu! ⚡ Wavehookers patří mezi známou českou dvojici a to ne jen na plzeňsku, ale po celé republice! Pojďme si trošku zrekapitulovat co mají za těch pár let za sebou. 2017: Support holandským djs jako Firebeatz, Justin Mylo, Kenneth G a Americkému KAYZO 2016: vydání tracku "New Way" pod slovenským labelem Active Melody, který vzešel ve spolupráci s DJ Deel a zpěvačkou Giudi. 2015: vytvořen společný mashup s Audiorockers "Aliens house of revolution" který zazněl nejen v podcastu australských Nervo (Nervonation), ale také byl odehrán na známých klubových i festivalových akcích s předními Českými i zahraničními DJs.

Flyer na akci Electro House Madness - Adventní edice - Wavehookers

29.12.2017

22:00

Vstupné: 50,-

UK SOUND @ SOUL MUSIC CLUB PARTY!

UK sound @ Soul music club uvádějí předposlední párty v tomhle roce! Celá noc pojede ve stylu RAP, BASSELINE, PROGRESIVE HOUSE až po GLITCH HOP a GRIME! Pokud máš rád tenhle UK sound, doraž si užít poslední, nebo předposlední párty v tomhle roce v Soulu!

Flyer na akci UK SOUND @ SOUL MUSIC CLUB PARTY!

31.12.2017

22:00

Vstupné: 90,-

SOULVESTR 2017

Jestli taky nepatříte k těm, kdo tráví Silvestra u televizní estrády, a horská chata je pro vás spojená s představou vlezlé zimy a zlámaných nohou, tak již tradičně máte možnost připojit se k našláplé oslavě konce roku s klubovou atmosférou par excellence. Město nikdy nespí a poslední den roku 2017 bude bujařejší než obvykle. Soul bude ready a nabídne několikahodinovou noční jízdu, kterou zajistí DJs J-KID (Pio Squad) & PATRICK (Elektrio). Dámy a pánové, připravte si novoroční předsevzetí a o půlnoci to společně bouchnem!!

Flyer na akci SOULVESTR 2017