Program 

Program na období od 17.11.2017 do 14.12.2017.

17.11.2017

20:00

Vstupné: 290,- Předprodej ve Snowbitch shopu, Benešova 9, Jihlava

Michal Hrůza „Sám se sebou“ a s Kapelou Hrůzy

Michal Hrůza vyjíždí na podzimní turné po republice „Sám se sebou“ a s Kapelou Hrůzy. Na první část koncertního turné po kulturních domech a klubech, na kterém představí svoji novou desku Sám se sebou, vyrazí zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy letos na podzim. "Sám se sebou je nejen název mého posledního alba, ale i stav bytí, který je důležitý pro to, abysme zjistili, co je v našich životech nejdůležitější." říká Michal Hrůza. Na turné Sám se sebou zazní oblíbené skladby ze stejnojmenného nového alba, které Michal Hrůza vydal letos v květnu. Chybět nebude hitovka Pro Emu, skladby Optimista, Polárka či duet se zpěvačkou Olgou Königovou Na rozcestí. Skupina Olgy Königové Ille zároveň pojede jako support turné Michala Hrůzy Sám se sebou.

Flyer na akci Michal Hrůza „Sám se sebou“ a s Kapelou Hrůzy

18.11.2017

21:00

Vstupné: 200,-

Hentai Corporation s novou deskou v Soulu!

Hentai Corporation vydají v říjnu své druhé studiové album! O natáčení druhého studiového alba jedné z nejšílenějších kapel české hudební scény Hentai Corporation se mluví od konce minulého roku. V tuto chvíli je už jasno. Kapela má název alba, datum křtu i naplánované turné. Album, které se natáčelo v ostravském nahrávacím studiu Citron v průběhu letošního roku ve spolupráci s Alešem Bajgerem a Petrem Slezákem, kteří jsou dle slov kapely: „nesourodá dvojice hudebních magorů a moc chytrých pánu, který si navzájem lezou na nervy a zároveň jsou schopný nás dokopat k nevídaným výkonům“, ponese název INTRACELLULAR PETS. Křest alba je naplánován na 27. října v pražském klubu Palác Akropolis. Kapela nejdříve pojede otestovat nové skladby k našim západním sousedům. Od 22. do 30. září předvedou zběsilost svých živých vystoupení hudebním fanouškům v Německu, Holandsku, Belgii, Francii a Lucembursku. V říjnu bude následovat koncertní šňůra „Intracellular pets nám spadla 2017“ po hudebních klubech v Čechách a na Moravě. Zde již budou mít fanoušci možnost si nové album koupit.

Flyer na akci Hentai Corporation s novou deskou v Soulu!

24.11.2017

22:00

Vstupné: 80,-

Trénink feat. DJ FATTY M / HOUSEFRUIT Djs

Hurá! Tělovýchovné párty jsou zpět! Na další lekci přijal pozvání trenér DJ FATTY M. Jeho sety zpříjemňují prostředí několika klubů v Česku i v Evropě. Noc doplní DJ´s Mejla a Jiran z Kopru.

Flyer na akci Trénink feat. DJ FATTY M / HOUSEFRUIT Djs

25.11.2017

22:00

Vstupné: 60,-

ESSO SOUND SYSTEM

Esso DJs dorazí do Soulu a ty tam nesmíš chybět! TECHNO / MINIMAL / ACID TEKNO / DnB / RAGGATEK / TEKNO / TRIBE / HARDTEK / DUBSTEP / JUNGLE / RAGGA /

Flyer na akci ESSO SOUND SYSTEM

30.11.2017

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 220,-

NA STOJÁKA!

Nesmí tomu chybět hlava, pata ani Jihlava a to Na Stojáka rozhodně nechybí. Stand up comedy vystoupení Na Stojáka předvedou v plné palbě Jakub Žáček, Tomáš Měcháček a Karel Hynek.

Flyer na akci NA STOJÁKA!

1.12.2017

21:00

Vstupné: 290,-/350,-

BEN CRISTOVAO V SOULU!

Ben Cristovao vydal letos v červnu své nové EP o pěti písních. To v září doplní rozšířenou edicí doplněnou o další songy. Nové věci představí naživo v Soulu. V roce 2017 už není hudba vydaná na CD příliš lákavou volbou. Ben Cristovao navíc rozhodně není tradičním hudebním interpretem, který by chtěl jen fungovat v zavedených kolejích. Proto i rozšířená edice alba vyjde, stejně jako EP vydané na triku, netradiční formou - konkrétní podoba zatím zůstává v tajnosti. Datum vydání je stanoveno na konec září. Nové skladby chce Ben představit na podzimním turné hned v několika městech, první zastávka proběhne 28. září v pražských Žlutých lázních, kde půjde o open air akci pro 5000 lidí, pokračovat bude druhou zastávkou 28.10. v Českých Budějovicích a skončí v polovině prosince. Ben Cristovao se za letošní rok může pochlubit několika úspěchy, zmiňme například skladbu ASIO (skladba má aktuálně 10 milionů views na YouTube), která se stala Nejstreamovanější skladbou roku 2016. Časopis Forbes jej již podruhé zařadil do sedmičky nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Je stále aktivním ambasadorem projektu Seznam se bezpečně, ve kterém se intenzivně věnuje také problematice netolismu, čili chorobné závislosti na komunikačních technologiích - na toto téma volně navazuje také jeho song Program.

Flyer na akci BEN CRISTOVAO V SOULU!

2.12.2017

22:00

Vstupné: 58,-

Bassement Movement /// 01

2.12. se uskuteční první akce BASSEMENT MOVEMENT. Vše se bude točit okolo House a Grime music. Celej večer má na starost DJ a producent Humla, takže očekávej velmi specialní House x UK sounds set. Pozvání přijal J-Kid z Pio, kterej má připravenej tvrdej grime. Jako další set odehraje jihlavská legenda house music Patrick (KOPR/Elektrio).Pokud ti chybí kvalitní uk music, tak rozhodně doraž, protože to bude velmi special event.

Flyer na akci Bassement Movement /// 01

8.12.2017

21:00

Vstupné: 150,-

POETIKA živě v Soulu!

► Trio z Vysočiny a jeden z objevů roku 2016 na české hudební scéně, který je aktuálně nominovaný v rozstřelu o živé hraní na Českém slavíkovi 2017 (www.ceskyslavik.cz) ► Koncert se koná pár dní po křtu nové desky Trinity a už v Soulu ji můžeš slyšet celou naživo! ► Hity jako Zkouším žít, Každou vteřinou nebo Trinity zazní už 8.12. na "domácí" scéně!!

Flyer na akci POETIKA živě v Soulu!

9.12.2017

open 13:00

Vstupné: Vstup: 100,- Registrace Gos: 200,- Registrace fotbálek: 100,- tým

Snowbitch Game OFF skate vol.5

Zdravíčko JIhlavo!! Kamíci, feláci, přátelé a hlavně skaters!! Young Blood skateboards academy představuje zcela srdeční záležitost a to je pozvánka na poslední ročník Game OFF Skate vol.5. Samozřejmě zveme hlavně všechny lokální skaters, přespolní i z celé ČR, taky všechny fanoušky a milovníky skateboardingu. Vše již tradičně proběhne v místním Soul music clubu a to v předvánoční čas 9.12.2017. Tak jako každý rok zvedáme level, tento ročník to zakončíme ve velké parádě!! Takže se můžete těšit na opravdu hodně velké prize money v hodnotě 10.000,- CZK a skvělé ceny od našich sponzorů za 25.000,- CZK. Též nebude chybět ani velkej nablejskanej pohár pro vítěze gos. A tak jako vždy bude připravená velká after party, která pojede až do rána!! Pro tenhle ročník máme pro vás hned několik apgrejtů a těšit se můžete například na Vegan truck ketering, který bude zaparkovaný před Soulem. Nově bude připraven i turnaj ve fotbálku o hodnotně ceny, taky soutěž pro nejlepšího fanouška, instagram soutěž a mnoho dalšího, co budeme postupně zveřejňovat. Celá akce odstartuje v 13:00, kdy otevřeme brány Soul music clubu, tím pádem skaters budou mít dost času na trénink. Hned u vstupu bude probíhat registrace, která o 50,- podražila, ale jen proto, že startovně bude použito do prize mone. Taky tam pofrčí zápis to turnaje ve fotbálku o věcné ceny. Poté proběhne slosování battlů do GoS a odstartujeme maraton skateboardingu. V průběhu závodu nám zahrají ostřílení Djs z Pio Squad a Dj Deko, Šan pimon, Safír, Kolona. Lokál Johny Beat předvede beat box exhibici. V průběhu závodu dáme contest ollie, hippie jump a best trick. Během večera proběhnou i všechny ostatní soutěže pro diváky. Po skončení závodu nás čeká slavnostní vyhlašování všech vítězů a velká nadupaná after párty jak se sluší a patří !! After party odpálí kapela KOLONA v celé sestavě a pak velká pecka a to je Slovenská kapela CACIB DORTMUND a jejich živý funky hiphop se dvěma MC’s. Poté už přejdeme do dalšího modu párty, kterou rozjedou domácí DJ’s z Ultima crew ANDREW B2b M.I.LAN. Pak nás rozseká svým setem mladá krev z Let it Roll crew HALBAX !! A vše to celé zakončí MYSLO CRUE se zpěvačkou Mc Maybe. Tak máme zaděláno na poslední ročník Game OFF Skate !! Jak bývá našim zvykem, postupně budeme zvěřejnovat spostu informací na eventu! Takže ho sleduj a těš se na tenhle poslední nadupanej ročník!!

Flyer na akci Snowbitch Game OFF skate vol.5