Program 

Program na období od 5.9.2017 do 2.10.2017.

8.9.2017

22:00

Vstupné: 60,-

MASHINERY SOUND SYSTEM

Po dlouhé době Mashinery opět zavítá do Jihlavy. Můžete se těšit na nejlepší D&B mixy v podání Mahsinery DJs. Tak doraž pořádně zapařit do Soulu s novým zvukem!

Flyer na akci MASHINERY SOUND SYSTEM

9.9.2017

21.00

Vstupné: 100,-

REDY TOUR -

Refew už dávno není žádný nováček na scéně. Od roku 2014 stihl vydat 4 CD (Z místa, Na kredit, Ofiko, Blakkout) a dva digitální projekty (Blackcock EP, Blakkkak EP). Na scénu byl uveden jako jeden z jezdců stáje BIGGBOSS, ve kterém absolvoval 3 turné (Heavy weight, Young gunz a Rapmasters) a byl také jedním ze dvou hlavních aktérů dílu RAP dokumentárního cyklu KMENY. Přesto po dvou letech label kvůli neshodám opouští a své místo nachází v Blakkwood records. Pod záštitou Blakkwood vypouští jeden track za druhým, takže deska "O tři bloky dál" je jasným vyústěním produktivní práce v nové partě. REDY tour, pojmenovaná po prvním videosinglu z nového CD bude složená ze všech starších, ale i aktuálních hitů napříč Refovým repertoárem. Refew je známý svými koncertními skills, takže není pochyb, že na zastávkách REDY tour budou hořet kluby!

Flyer na akci REDY TOUR -

14.9.2017

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 220,-

NA STOJÁKA!

Nesmí tomu chybět hlava, pata ani Jihlava a to Na Stojáka rozhodně nechybí. Stand up comedy vystoupení Na Stojáka předvedou v plné palbě Tomáš Surfista Měcháček, Petr Cerha a Petr Vydra.

Flyer na akci NA STOJÁKA!

15.9.2017

00:00

Vstupné: 80,-

PIO ZA PULTEM!

PIO za Pultem – to je klasická trojice, která funguje a znamená jediný – rozjetou party, na kterou jen tak nezapomeneš. J-KID, EURODEL a Strejda FILÍ ti nalejou do repráků bomby, který nikdy nezestárnou stejně jako fresh hits, který budou klapat ve stylu 2017. 4 gramce, 3 DJs a večírek plnej hudby a neskutečnejch kreací na parketu. Vidíme se v klubu od soumraku do úsvitu.

Flyer na akci PIO ZA PULTEM!

16.9.2017

Vstupné: 90,-

Face of Drums / Li-Bass Birthday

První letošní Face of Drums bude hned speciální. Li-Bass z ultima crew zde oslaví své narozeniny. Těšte se na speciální catering, Light show, Laser show, Video projection, DRUM AND BASS Všichni jste zváni Pozvání přijala: Breakfast crew - znojmo Keramzit crew - Polná

Flyer na akci Face of Drums / Li-Bass Birthday

22.9.2017

20:00

Vstupné: 80,-

✪ Prestige Student Party ✪ #OnTour ✪

►--------------------♛♛--------------------◄ ✪ ✪ HEADLINE ✪ ✪ ★★ CRIMINAL NOISE (Alexandria Loď - B4L - Colours of Ostrava) www.facebook.com/criminalnoisee ✪ Support Line ✪ ★ Denny (Prestige Student Party #ONTOUR) www.facebook.com/DENNYOfficialPage ★ MarkMauz (Prestige Student Party #ONTOUR) www.facebook.com/MarkMauz ★Olixx www.facebook.com/djolixx

Flyer na akci ✪ Prestige Student Party ✪ #OnTour ✪

29.9.2017

22:00

Vstupné: 80,-

DJ ROXTAR in da House!

29.září si dáme jednu specialitku. DJs, který moc dobře ví co dělat, aby jste měli problém odejít domů. Přijede jeden z nejlepších live DJs u nás DJ Roxtar! Večer tučnýho zvuku, nadupanejch beatů, remixů i nesmrtelných classix doplní taky DMC šampión DJ FLUX. Jestli říkáš JO, tak je to pro tebe ideální příležitost dojít se rozehřát na bar a pak rovnou křepčit na parket.

Flyer na akci DJ ROXTAR in da House!

30.9.2017

22:00

Vstupné: 60,-

URA DJs v Soulu!

Známá crew URA DJs se svým pekelně našlapaným teknem v Soulu!

Flyer na akci URA DJs v Soulu!