Program 

Program na období od 27.8.2017 do 23.9.2017.

1.9.2017

22:00

Vstupné: ZDARMA

OPEN YOUR SOUL!

Ahoj soulaři, je zvykem, že K.O.P.R.em začíná léto, potažmo prázdniny a jelikož na otevírání je tahle partička hodně dobrá, dá se říci, že i talentovaná, tak jsme jim letos s důvěrou vložili na bedra otevření sezóny klubu 2017/2018 plnou nekonečných mejdanů, tanečků, seznamovaček, setkání a hlavně hudby, tónů a řádnejch beatů. Tak nebud'te smutní, že vám léto dává vale a připravte se na klubovou sezónu opáleni, nabiti sluncem a energií, zažít nové mejdany bez konce. Čekají vás otvíráci, vývrtky, zátky, špunti, DJs, welcome drinky, soulgirls...... Těšíme se na vás! SOUL IS BACK!

Flyer na akci OPEN YOUR SOUL!

2.9.2017

21:00

Vstupné: 80,-

ELECTRO HOUSE MADNESS - SEDLIV

Po prázdninové pauze je před námi další díl EHM! Producent a DJ Sedliv, který tě bude bavit svými mashupy a především vlastní produkcí, která svou kvalitou daleko přesahuje hranice ČR a míří velmi vysoko! Společně s DJem Burianem tvoří známý český projekt Audiorockers. Tento rok spolu vydali dva oficiální remixy pro NERVO na největších světových labelech Ultra Music a Big Beat Records, dále hit na motivy Star Wars ''Darkside", který sklidil téměř milion shlédnutí na sociálních sítích, nebo track ''Gravity'' s videoklipem ze Zrcé Beach a track ''Shots'', který se stal hymnou Gravity Festivalu. Jeho produkci podpořili kromě NERVO také Hardwell, David Guetta, Nicky Romero, Timmy Trumpet, R3hab a mnoho dalších! Mezi jeho největší djské úspěchy patří hraní na festivalech Mácháč, Gravity, Smash The House nebo Beats 4 Love, dále pak v klubech Papaya, Aquarius a Calypso na proslulé chorvatské pláži Zrcé. V současné době je rezidentem v nejlepším českém klubu Retro Music Hall. Měl také příležitost vystoupit v mnoha dalších předních českých a slovenských klubech jako například: Ministry of Fun, Duplex, Sono Centrum a mnoho dalších. V současnosti je také rezidentem párty organizace a tv show Digital Love.

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS - SEDLIV

8.9.2017

22:00

Vstupné: 60,-

MASHINERY SOUND SYSTEM

Po dlouhé době Mashinery opět zavítá do Jihlavy. Můžete se těšit na nejlepší D&B mixy v podání Mahsinery DJs. Tak doraž pořádně zapařit do Soulu s novým zvukem!

Flyer na akci MASHINERY SOUND SYSTEM

9.9.2017

21.00

Vstupné: 100,-

REDY TOUR -

Refew už dávno není žádný nováček na scéně. Od roku 2014 stihl vydat 4 CD (Z místa, Na kredit, Ofiko, Blakkout) a dva digitální projekty (Blackcock EP, Blakkkak EP). Na scénu byl uveden jako jeden z jezdců stáje BIGGBOSS, ve kterém absolvoval 3 turné (Heavy weight, Young gunz a Rapmasters) a byl také jedním ze dvou hlavních aktérů dílu RAP dokumentárního cyklu KMENY. Přesto po dvou letech label kvůli neshodám opouští a své místo nachází v Blakkwood records. Pod záštitou Blakkwood vypouští jeden track za druhým, takže deska "O tři bloky dál" je jasným vyústěním produktivní práce v nové partě. REDY tour, pojmenovaná po prvním videosinglu z nového CD bude složená ze všech starších, ale i aktuálních hitů napříč Refovým repertoárem. Refew je známý svými koncertními skills, takže není pochyb, že na zastávkách REDY tour budou hořet kluby!

Flyer na akci REDY TOUR -

14.9.2017

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 220,-

NA STOJÁKA!

Nesmí tomu chybět hlava, pata ani Jihlava a to Na Stojáka rozhodně nechybí. Stand up comedy vystoupení Na Stojáka předvedou v plné palbě Tomáš Surfista Měcháček, Petr Cerha a Petr Vydra.

Flyer na akci NA STOJÁKA!

15.9.2017

00:00

Vstupné: 80,-

PIO ZA PULTEM!

PIO za Pultem – to je klasická trojice, která funguje a znamená jediný – rozjetou party, na kterou jen tak nezapomeneš. J-KID, EURODEL a Strejda FILÍ ti nalejou do repráků bomby, který nikdy nezestárnou stejně jako fresh hits, který budou klapat ve stylu 2017. 4 gramce, 3 DJs a večírek plnej hudby a neskutečnejch kreací na parketu. Vidíme se v klubu od soumraku do úsvitu.

Flyer na akci PIO ZA PULTEM!

16.9.2017

Vstupné: 90,-

Face of Drums / Li-Bass Birthday

První letošní Face of Drums bude hned speciální. Li-Bass z ultima crew zde oslaví své narozeniny. Těšte se na speciální catering, Light show, Laser show, Video projection, DRUM AND BASS Všichni jste zváni Pozvání přijala: Breakfast crew - znojmo Keramzit crew - Polná

Flyer na akci Face of Drums / Li-Bass Birthday

22.9.2017

20:00

Vstupné: 80,-

✪ Prestige Student Party ✪ #OnTour ✪

►--------------------♛♛--------------------◄ ✪ ✪ HEADLINE ✪ ✪ ★★ CRIMINAL NOISE (Alexandria Loď - B4L - Colours of Ostrava) www.facebook.com/criminalnoisee ✪ Support Line ✪ ★ Denny (Prestige Student Party #ONTOUR) www.facebook.com/DENNYOfficialPage ★ MarkMauz (Prestige Student Party #ONTOUR) www.facebook.com/MarkMauz ★Olixx www.facebook.com/djolixx

Flyer na akci ✪ Prestige Student Party ✪ #OnTour ✪