Program 

Program na období od 6.5.2017 do 2.6.2017.

6.5.2017

20:00

Vstupné: 150,-

Hardcore Warriors - SOUL Jihlava

Zveme Vás na další HardCore Warriors akci, která se tentokrát uskuteční v osvědčeném SOUL Music Clubu. Vystoupí :STREETMACHINE - Hardcore-Metal (Pardubice), dále ALTERNATIVE CORE - Progressive Hardcore (Humpolec) MERESIEW - Hardcore-Metal (Tábor) a nebudou chybět ani nadějní DEPRESSION ISLAND - metalcore-hardcore (Pacov). Rozhodně je na co se těšit!!!

Flyer na akci Hardcore Warriors - SOUL Jihlava

7.5.2017

22:00

Vstupné: 60,-

DJs J-KID & NOIR

V neděli 7.5 se v Soulu rozduní new shit hits v podání dvou ostřílenejch DJs. Nejen že oba mají za sebou desítky až stovky odehranejch parties, ale oba zároveň křižujou mapu jako koncertní DJové. DJ Noir kreje záda Ektorovi a J-Kid to hlídá Pio Squad. Jak rozhejbou parket zjistíte v neděli 7.května. Druhej den je svátek, takže se nevstává!

Flyer na akci DJs J-KID & NOIR

12.5.2017

22:00

Vstupné: Holky free, kluci 80,-

GIRLS GIRLS GIRLS tour - ZRUŠENO!!

O náhradním programu vás budeme informovat...děkujeme za pochopení!

Děvčata z F*CK THEM vyrážejí na klubové turné po Slovensku a České republice, aby ukázaly, že jejich hudební selekce a skills jsou na stejné úrovni a dokážou udělat stejnej mejdan jako ti nejkvalitnější Djs u nás. F*CK THEM je jejich společným jmenovatelem, ale každá z nich pochází z jiné země, jejich hudební záběry jsou odlišné, a tak se každá párty ponese na vlně fresh zvuku odlišných hudebních stylů. S hlavními generálními partnery Jägermeister a Queens.cz jsme se zároveň dohodli, že ženy si zaslouží být obdarovávané nejen běhěm svátků a výročí, a tak všem ženám darujeme vstup FREE na každou zastávku a vzhledem k tomu, že všichni moc dobře víme, jakou atmosféru dokáže udělat klub plný žen, tak toto rozhodnutí není rozhodně jen darem pro ženy :)

Flyer na akci GIRLS GIRLS GIRLS tour - ZRUŠENO!!

19.5.2017

21.00

Vstupné: 80,-

ELECTRO HOUSE MADNESS

Další díl Electro House Madness má svůj termín a to v pátek 19.5.2017 opět v Jihlavském SOULu. Speciální host tohoto večera bude ★ Denis Weisz ★ Support DJs ★ OLIXX ★ YURI

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS

20.5.2017

20:00

Kreyson Memorial Tour 2017

Vystoupí kapely KREYSON MEMORIAL a PARADOX!

Flyer na akci Kreyson Memorial Tour 2017

26.5.2017

22:00

Vstupné: 60,-

DJ Scarface vs. DJ Mejla

Na další versus díl přijede zahrát ze stáje Roccaflex Crew DJ Scarface se svejma dancehallama. Zbytek noci potom rozjede DJ Mejla.

Flyer na akci DJ Scarface vs. DJ Mejla

27.5.2017

21.00

Vstupné: 120,-

LET It ROLL Summer Warm up / Jihlava / A-Cray / Volumeplus

LET IT ROLL warm up v Jihlavě. Přinášime oblíbený warm up na největší letní festival LET IT ROLL. Jak to vypadalo loni? ... zde video z posledního warm upu : https://www.youtube.com/watch?v=JHUVtHlbNkU Další info už brzy !!! ***** Headliners ***** A-CRAY facebook: https://www.facebook.com/ACrayCZ youtube: https://www.youtube.com/watch?v=n4u3-KJBapU VOLUME PLUS facebook: https://www.facebook.com/DJVOLUMEPLUS youtube: https://www.youtube.com/watch?v=o3kTImDUK4E ***** Support Ultima crew ***** Li-Bass Lintu Andrew M.I.Lan

Flyer na akci LET It ROLL Summer Warm up / Jihlava / A-Cray / Volumeplus

1.6.2017

22:00

Vstupné: 90,-

EHM w/ LVCAS, Michal Pesina

Další díl klubového šílenství pod názvem Electro House Madness zamíří do svého domovského klubu. Tentokrát ovšem se speciálními hosty!

Flyer na akci EHM w/ LVCAS, Michal Pesina

2.6.2017

22:00

Vstupné: 60,-

DJs Poeta & Australan

Večer tučnýho zvuku, nadupanejch beatů, remixů i nesmrtelných classix co tě lákají jít večer do klubu rozjet to stylem shake dat ass! Jestli říkáš JO, tak pátek 2.6 je pro tebe ideální příležitost dojít se rozehřát na bar a pak rovnou křepčit na parket. Fly shit. DJs Poeta & Australan!

Flyer na akci DJs Poeta & Australan