Program 

Program na období od 22.4.2017 do 19.5.2017.

22.4.2017

22:00

Vstupné: 60,-

URA DJs v Soulu!

Známá crew URA DJs se svým pekelně našlapaným teknem v Soulu!

Flyer na akci URA DJs v Soulu!

28.4.2017

21.00

AK x Jihlava - Sergei Barracuda & Pastor & DJ Bussy

Ano, je to tady! Jihlava se konečně dočkala. AK - Sergei B., Pastor & DJ Bussy se poprvé objeví v Jihlavě. I vás čeká šílená show, která trhá kluby po České republice i Slovensku. Nové alba, nová show, akce na které nesmíš chybět!

Flyer na akci AK x Jihlava - Sergei Barracuda & Pastor & DJ Bussy

5.5.2017

22:00

Vstupné: 60,-

Mashinery Drum and Bass

Do Soulu opět zavítá Mashinery sound system z Humpolce. Sestava šesti dj´s Mashinery crew předvede své umění v mixování stylů drum and bass, beakbeat,jungle a tekk a to jak na vinylech tak i CD. Všechny mixy okoření svými pronikavými hlasy MC´s Shaiba a Flappa.

Flyer na akci Mashinery Drum and Bass

6.5.2017

20:00

Vstupné: 150,-

Hardcore Warriors - SOUL Jihlava

Zveme Vás na další HardCore Warriors akci, která se tentokrát uskuteční v osvědčeném SOUL Music Clubu. Vystoupí :STREETMACHINE - Hardcore-Metal (Pardubice), dále ALTERNATIVE CORE - Progressive Hardcore (Humpolec) MERESIEW - Hardcore-Metal (Tábor) a nebudou chybět ani nadějní DEPRESSION ISLAND - metalcore-hardcore (Pacov). Rozhodně je na co se těšit!!!

Flyer na akci Hardcore Warriors - SOUL Jihlava

7.5.2017

22:00

Vstupné: 60,-

DJs J-KID & NOIR

V neděli 7.5 se v Soulu rozduní new shit hits v podání dvou ostřílenejch DJs. Nejen že oba mají za sebou desítky až stovky odehranejch parties, ale oba zároveň křižujou mapu jako koncertní DJové. DJ Noir kreje záda Ektorovi a J-Kid to hlídá Pio Squad. Jak rozhejbou parket zjistíte v neděli 7.května. Druhej den je svátek, takže se nevstává!

Flyer na akci DJs J-KID & NOIR

12.5.2017

22:00

Vstupné: Holky free, kluci 80,-

GIRLS GIRLS GIRLS tour - ZRUŠENO!!

O náhradním programu vás budeme informovat...děkujeme za pochopení!

Děvčata z F*CK THEM vyrážejí na klubové turné po Slovensku a České republice, aby ukázaly, že jejich hudební selekce a skills jsou na stejné úrovni a dokážou udělat stejnej mejdan jako ti nejkvalitnější Djs u nás. F*CK THEM je jejich společným jmenovatelem, ale každá z nich pochází z jiné země, jejich hudební záběry jsou odlišné, a tak se každá párty ponese na vlně fresh zvuku odlišných hudebních stylů. S hlavními generálními partnery Jägermeister a Queens.cz jsme se zároveň dohodli, že ženy si zaslouží být obdarovávané nejen běhěm svátků a výročí, a tak všem ženám darujeme vstup FREE na každou zastávku a vzhledem k tomu, že všichni moc dobře víme, jakou atmosféru dokáže udělat klub plný žen, tak toto rozhodnutí není rozhodně jen darem pro ženy :)

Flyer na akci GIRLS GIRLS GIRLS tour - ZRUŠENO!!

19.5.2017

21.00

Vstupné: 80,-

ELECTRO HOUSE MADNESS

Další díl Electro House Madness má svůj termín a to v pátek 19.5.2017 opět v Jihlavském SOULu. Speciální host tohoto večera bude ★ Denis Weisz ★ Support DJs ★ OLIXX ★ YURI

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS