Program 

Program na období od 24.3.2017 do 20.4.2017.

24.3.2017

20:00

Vstupné: 250,- (předprodej na ticketstream.cz)

VISACÍ ZÁMEK + SPS TOUR

Dlouho očekávané turné dvou punkových legend je na spadnutí. Visací Zámek, hrající neuvěřitelných pětatřicet let ve stejném složení a pražská téměř třicetiletá punková stálice SPS vyráží na společné turné FOREVER PUNK TOUR 2017! První koncert odstartuje v pražském Paláci Akropolis 16.3.2017, na domácí půdě obou kapel. Že bude turné velkolepé a výjimečné napovídá už předprodej a rychle mizící vstupenky. Obě kapely se na něj pečlivě připravují a jak obě připouští, možná dojde i na společná vystoupení. „Těšíme se moc. Já na Visáčích vždycky obdivoval, že hrají ve stejné sestavě. Což je v našich tuzemských podmínkách absolutní rarita. A povedlo se jí písní Známka punku přimět rádia, aby více pouštěla punkovou muziku, to je úctyhodné!“ uvedl na adresu Visacího Zámku Skleník (Jan Sklenář – SPS, basa, zpěv ) „SPS jsou punkeři jak se patří, turné bude určitě divoké. Vloni v Braníku s námi Zdeněk Růžička zpíval píseň Padesát a byla to velká švanda. Takových momentů teď na Forever punk tour bude jistě více.“ Dodává obratem Honny (Jan Haubert - Visací Zámek, zpěv)

Flyer na akci VISACÍ ZÁMEK + SPS TOUR

25.3.2017

21.00

Vstupné: Vstup: 190,- (10,-Kč ze vstupného přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme) / předprodej Snowbitch, Benešova 9,J

SKYLINE -

Kapela neztrácí sílu a skoro po dvaceti letech svojí existence má venku "novou" desku JUNGLE, se kterou jako vždycky roztancujou celej klub! - Skyline - Rave: https://youtu.be/mF_YwFqdBaE - Skyline - Ocean: https://youtu.be/fA9axUd1axU - Skyline - Dancing With Fire: https://youtu.be/L4IAjh3eWlA

Flyer na akci SKYLINE -

31.3.2017

22:00

Vstupné: 120,-(10,- ze vstupného přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme)

Face of Drums / SUKI

Na další díl FACE of DRUMS přijal pozvání DJ SUKI z LiR crew. Těšte se na jeho kvalitní mixy. Jako na každé akci FoD nebude chybět světelná show, laser show a unikátní dekorace... DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae, specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. Svou selekci však umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů: příležitostně hraje i breakbeat nebo dubstep.

Flyer na akci Face of Drums / SUKI

1.4.2017

20:00

Vstupné: Vstup: 290,- / 350,- Předprodej Snowbitch shop, Benešova 9, Jihlava

MONKEY BUSINESS

Už jsi zaplatil daň z práva na život? Monkey Business na novém klubovém tour 2017. Nový rok, nová zpěvačka, nová laserová show, nové zářivé kostýmy, nové aranže, nové myšlenky! Trápí Vás uprchlíci, manžel(ka) nebo snad berní úřad? Přijďte na koncert a dostane se Vám rozhřešení!

Flyer na akci MONKEY BUSINESS

7.4.2017

21.00

Vstupné: 80,-

FESTIVAL SVOJŠICE - WARM UP 2017

Festival Svojšice uvádí Warm-up Tour 2017! Legendární taneční festival přijíždí v rámci své “zahřívačky" do našeho klubu. Letos proběhne již 17. ročník festivalu a my máme možnost společně nasát hudební styl techno & house v podání residenta a zakladatele festivalu DJe Džejára. Jako support zahrají DJs ALKYONE & ROMAN SHEEMA.

Flyer na akci FESTIVAL SVOJŠICE - WARM UP 2017

8.4.2017

20:00

Vstupné: 190,-

Vypsaná Fixa

FIXA přiveze novou desku do JIHLAVY!

Flyer na akci Vypsaná Fixa

13.4.2017

22:00

Vstupné: 50,-

DRUM DRIVE / DJ NEDRO ALL NIGHT

Celá noc plná nejlepšího DnB v podání našeho rezidenta DJe Nedra.

Flyer na akci DRUM DRIVE / DJ NEDRO ALL NIGHT

14.4.2017

21.00

Vstupné: 180,-

ZRNÍ / Turné k nové desce Jiskřící

ZRNÍ Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky S talentem na melodie, mísením moderního zvuku, současné elektroniky a písničkářské poetiky jsou ikonou novátorství a hledačství na české alternativní scéně. Od hraní na ulici se talentem a pílí vypracovali na její pomyslný vrchol. Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich nezaměnitelné hudbě slyšet akordeon i beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický. Bez kalkulu, kompromisů a velkého labelu za zády sklízejí jejich desky ceny a nominace. Kromě vyprodaných klubů a hraní na velkých festivalech na hlavních podiích v hlavních časech jsou například majiteli ceny Anděl 2012 za Objev roku. Pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a elektronického experimentátora Jonatána Pastirčáka alias Pjoni (SR) natočili ve Španělsku desku, kterou si opět sami vydávají. Páté řadové album vyjde letos v březnu, kdy startuje i Turné k nové desce. Zrní je hra. Zrní je pohyb. Složení kapely Jan Unger / zpěv, kytara, flétna Jan Juklík / kytara, zpěv Jan Fišer / housle, zpěv Jan Caithaml / baskytara, zpěv Ondřej Slavík / bicí, akordeon, beatbox, zpěv Diskografie 2015 – Čtyři Honzové a jeden Ondřej v severní části Střeleckého ostrova (Zrní živě akusticky) 2014 – Následuj kojota 2012 - Soundtrack ke konci světa 2012 - Kolik váží vaše touha (záznam hudby k tanečnímu představení) 2011 - Hrdina Počítačový hry jde do světa 2009 – Voní

Flyer na akci ZRNÍ / Turné k nové desce Jiskřící

15.4.2017

20:00

Vstupné: v předprodeji 90,- (www.smsticket.cz) na místě 130,-

Laureát tour 2017 - Liwid / Čardáš Klaunů / Vzhůru a níž

Skupina LIWID vyráží již tradičně do klubů. „Laureát tour 2017“ představí jejich poslední stejnojmennou desku Laureát, kterou natočili u EArecords s producentem Arminem Effenbergerem. Jako hosté se v rámci tour představí pražští LAST STATION a další. Kapela se představí celkem v osmi městech, tour zakončí 22. dubna, domácím koncertem v Karlových Varech v Lázních V. - Alžbětinkách.

Flyer na akci Laureát tour 2017 - Liwid / Čardáš Klaunů / Vzhůru a níž

16.4.2017

22:00

Vstupné: 80,-

ELECTRO HOUSE MADNESS

Výběr té nejlepší EDM hudby zahrají v Soulu DJs: SIGGI / OLIXX / YURI / DROPERZ / ANDRE /

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS

20.4.2017

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 220,- předprodej Snowbitch shop, Benešova 9, Jihlava

NA STOJÁKA!

Jihlava? Ale jistěže! Nakrmit hlavu humorem přijedou Ester Kočičková, Dominik Heřman Lev a Zbyněk Vičar. Na Stojáka v Soulu!

Flyer na akci NA STOJÁKA!