Program 

Program na období od 8.3.2017 do 4.4.2017.

10.3.2017

21:00

Vstupné: 150,-

IF, MC Gey: Stop Play Tour 2017

IF vyráží na tour v rámci jejich posledního alba “STOP PLAY”. Budou hrát novou desku, budou ji hrát jinak, než jste mohli slyšet na Label tour na konci roku. Na místě bude v prodeji i spešl tour merch, budou hosti, bude energie. Máte se na co těšit.

Flyer na akci IF, MC Gey: Stop Play Tour 2017

11.3.2017

22:00

Vstupné: Vstup: 60,- (10,- přispíváte na pomoc Kubíkovi a jeho rodině, děkujeme).

ELECTRO HOUSE MADNESS

Rádi bychom Vás pozvali na další díl Electro House MadneSS v Jihlavě. Po vydařené pololetní akci zopakujeme pořádnou párty ještě ve větším měřítku s výběrem té nejlepší EDM hudby. Po celou noc nám budou hrát DJs: - YURI - OLIXX - SCOTY -DROPERZ – MATTY Pojďme všichni společně naplnit Soul!

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS

17.3.2017

20:00

Vstupné: Vstup: 270,- (10,- Kč přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme) Předprodej Snowbitch shop, Benešova 9,Jihlava

Mňága a Žďorp v Soulu!

Mňága a Žďorp na jaře vydá svou 13. desku Třínohý pes a hned s ní vyrazí na turné Mňága a Žďorp letos slaví 30 let na scéně. V lednu se zavřela do studia Sono a natočila v produkci Milana Cimfeho své 13. album Třínohý pes. To představí na velkém jarním turné. „Album jsme připravovali dva roky. V domácím studiu, na koncertech, na soustředěních. Půl roku před nahráváním jsme vyměnili bubeníka a to se pak z hlediska další existence téhle desky a vlastně i naší kapely, ukázalo jako naprosto zásadní. A doufám, že je to na albu slyšet, kurvadrát,” říká se smíchem zpěvák Petr Fiala. Stejně jako u poslední studiovky Made in China se Mňáze povedlo získat peníze na natáčení pomocí crowdfundingu. Chtěla vybrat 400 000 Kč, ale fanoušci jí přispěli skoro dvojnásobek - přes 777 000 Kč. Kapela tak vedle nového alba vydá ještě reedici debutu Made in Valmez na vinylu a sadu retro triček. „Nahrávání v Sonu a spolupráce s Milanem Cimfem byla báječná zkušenost. Za celou dobu jsem ve studiu neviděl jedinej kyselej ksicht. Všechno šlo až nepochopitelně dobře. Zvukově se mi deska zdá úplně odlišná od té minulé, ale to už nechám na posouzení milým posluchačům. Vyjde letos v březnu,” dodává Petr Fiala.

Flyer na akci Mňága a Žďorp v Soulu!

18.3.2017

21.00

Vstupné: do 22.00 150,- / od 22.00 200,-

Lvcas Dope / 9EVET TOUR @Soul

YZO Rider Lvcas Dope, člen Milion+ Entertainment, Kanabis, pan 9EVET. Říkej mu jak chceš. Všechny reprezentuje ta stejná osoba. Tenhle člověk ve všech svých podobách bude v sobotu 18/3 v jihlavském Soulu koncertovat show k albu 9EVET !

Flyer na akci Lvcas Dope / 9EVET TOUR @Soul

24.3.2017

20:00

Vstupné: 250,- (předprodej na ticketstream.cz)

VISACÍ ZÁMEK + SPS TOUR

Dlouho očekávané turné dvou punkových legend je na spadnutí. Visací Zámek, hrající neuvěřitelných pětatřicet let ve stejném složení a pražská téměř třicetiletá punková stálice SPS vyráží na společné turné FOREVER PUNK TOUR 2017! První koncert odstartuje v pražském Paláci Akropolis 16.3.2017, na domácí půdě obou kapel. Že bude turné velkolepé a výjimečné napovídá už předprodej a rychle mizící vstupenky. Obě kapely se na něj pečlivě připravují a jak obě připouští, možná dojde i na společná vystoupení. „Těšíme se moc. Já na Visáčích vždycky obdivoval, že hrají ve stejné sestavě. Což je v našich tuzemských podmínkách absolutní rarita. A povedlo se jí písní Známka punku přimět rádia, aby více pouštěla punkovou muziku, to je úctyhodné!“ uvedl na adresu Visacího Zámku Skleník (Jan Sklenář – SPS, basa, zpěv ) „SPS jsou punkeři jak se patří, turné bude určitě divoké. Vloni v Braníku s námi Zdeněk Růžička zpíval píseň Padesát a byla to velká švanda. Takových momentů teď na Forever punk tour bude jistě více.“ Dodává obratem Honny (Jan Haubert - Visací Zámek, zpěv)

Flyer na akci VISACÍ ZÁMEK + SPS TOUR

25.3.2017

21.00

Vstupné: Vstup: 190,- (10,-Kč ze vstupného přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme) / předprodej Snowbitch, Benešova 9,J

SKYLINE -

Kapela neztrácí sílu a skoro po dvaceti letech svojí existence má venku "novou" desku JUNGLE, se kterou jako vždycky roztancujou celej klub! - Skyline - Rave: https://youtu.be/mF_YwFqdBaE - Skyline - Ocean: https://youtu.be/fA9axUd1axU - Skyline - Dancing With Fire: https://youtu.be/L4IAjh3eWlA

Flyer na akci SKYLINE -

31.3.2017

22:00

Vstupné: 120,-(10,- ze vstupného přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme)

Face of Drums / SUKI

Na další díl FACE of DRUMS přijal pozvání DJ SUKI z LiR crew. Těšte se na jeho kvalitní mixy. Jako na každé akci FoD nebude chybět světelná show, laser show a unikátní dekorace... DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae, specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. Svou selekci však umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů: příležitostně hraje i breakbeat nebo dubstep.

Flyer na akci Face of Drums / SUKI

1.4.2017

20:00

Vstupné: Vstup: 290,- / 350,- Předprodej Snowbitch shop, Benešova 9, Jihlava

MONKEY BUSINESS

Už jsi zaplatil daň z práva na život? Monkey Business na novém klubovém tour 2017. Nový rok, nová zpěvačka, nová laserová show, nové zářivé kostýmy, nové aranže, nové myšlenky! Trápí Vás uprchlíci, manžel(ka) nebo snad berní úřad? Přijďte na koncert a dostane se Vám rozhřešení!

Flyer na akci MONKEY BUSINESS