Program 

Program na období od 25.2.2017 do 24.3.2017.

25.2.2017

21.00

Vstupné: 100,-

Bašavel Party - Mega Funky Night + Dády narozeninová party

Zveme Vás na Bašavel party, kde se bude hrát celou noc Funky music, hip hop a cigánské písně. Už 25.2. v klubu Soul v Jihlavě. Taková sestava na Bašavel party ještě nebyla.. Hosté večera jsou např. RADEK MOLNÁR, JAN POHLODKO a THOMAS G JOY. Imrich Kavúr bohužel nemůže dorazit, ale nahradí ho stejně zkušený a oblíbený hudebník G. ATAIOS (Josef Nicholas Šerdzik), takže o romskou hudbu a pořádný čardáše bude postaráno! Se svým rapem se ukáže i jihlavskej '' hajzl'' BROOKLYN, kterého znáte i pod přezdívkou BK. Svojí show předvede i zkušený beatboxer JOHNY BEAT. Pozvání přijala i taneční skupina BANG (známá také jako Lole čama), aby toho nebylo málo, tak nám svůj tanec předvede i tanečnice NYSHA. Během večera bude hrát oslavanec DJ DADYŠ. a další..

Flyer na akci Bašavel Party - Mega Funky Night + Dády narozeninová party

3.3.2017

20:00

ZakázanÝovoce - Díky vám! Tour 2017

Na DÍKY VÁM! TOUR 2017 představí zakázanÝovoce své nové album se stejnojmenným názvem Díky vám!, které vyšlo koncem září 2016. Během koncertu zazní VŠECHNY SONGY z nové desky, ale v playlistu samozřejmě nebudou chybět ani známé písně jako Vem si mě, Nech mě odejít, Alkoholka (v původním znění), Nikdy nezapomenem a mnoho dalších. Kapely, které zakázanÝovoce doprovodí zveřejníme brzy!

Flyer na akci ZakázanÝovoce - Díky vám! Tour 2017

4.3.2017

22:00

Vstupné: 80,- (10,- přispějete na pomoc Kubíkovi a jeho rodině)

MASH & EDIT • PAVEL BIDLO • J-KID • MEJLA & JIRAN

HOUSE & FUNKY MUSIC PARTY / DJ PAVEL BIDLO / J-KID / MEJLA & JIRAN / Už dlouho v Soulu nebyla pořádná DJ legenda. To se ale změní konkrétně v sobotu 4.3., kdy k nám po dvou letech opět přijede DJ PAVEL BIDLO se svým „novým“ konceptem MASH & EDIT. Pod názvem akce „MASH & EDIT“ se skrývá hromada plnotučného funku a disca, která prošla editací v duchu současné houseové hudby. Mnoho tracků, které zde uslyšíme bylo „vytuněno“ právě mistrem Pavlem Bidlem, který tracky přizpůsobil současným požadavkům a standartům na klubovou hudbu. Na Mixcloudu DJ Pavla Bidla naleznete spoustu těchto jeho předělávek včetně několika mixů pro poslech a představu. Je to radost pro uši. Čeká nás spousta skvělých funkových pecek pro fajnšmekry, které nenechají žádné nohy klidně stát. Je celkem samozřejmé, že na této akci vystoupí i místní DJs Jiran & Mejla z Housefruit/KOPRu, ale taky DJ J-Kid za Pio Squad se svým masivním funkovým arzenálem.

Flyer na akci MASH & EDIT • PAVEL BIDLO • J-KID • MEJLA & JIRAN

10.3.2017

21:00

Vstupné: 150,-

IF, MC Gey: Stop Play Tour 2017

IF vyráží na tour v rámci jejich posledního alba “STOP PLAY”. Budou hrát novou desku, budou ji hrát jinak, než jste mohli slyšet na Label tour na konci roku. Na místě bude v prodeji i spešl tour merch, budou hosti, bude energie. Máte se na co těšit.

Flyer na akci IF, MC Gey: Stop Play Tour 2017

11.3.2017

22:00

Vstupné: Vstup: 60,- (10,- přispíváte na pomoc Kubíkovi a jeho rodině, děkujeme).

ELECTRO HOUSE MADNESS

Rádi bychom Vás pozvali na další díl Electro House MadneSS v Jihlavě. Po vydařené pololetní akci zopakujeme pořádnou párty ještě ve větším měřítku s výběrem té nejlepší EDM hudby. Po celou noc nám budou hrát DJs: - YURI - OLIXX - SCOTY -DROPERZ – MATTY Pojďme všichni společně naplnit Soul!

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS

17.3.2017

20:00

Vstupné: Vstup: 270,- (10,- Kč přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme) Předprodej Snowbitch shop, Benešova 9,Jihlava

Mňága a Žďorp v Soulu!

Mňága a Žďorp na jaře vydá svou 13. desku Třínohý pes a hned s ní vyrazí na turné Mňága a Žďorp letos slaví 30 let na scéně. V lednu se zavřela do studia Sono a natočila v produkci Milana Cimfeho své 13. album Třínohý pes. To představí na velkém jarním turné. „Album jsme připravovali dva roky. V domácím studiu, na koncertech, na soustředěních. Půl roku před nahráváním jsme vyměnili bubeníka a to se pak z hlediska další existence téhle desky a vlastně i naší kapely, ukázalo jako naprosto zásadní. A doufám, že je to na albu slyšet, kurvadrát,” říká se smíchem zpěvák Petr Fiala. Stejně jako u poslední studiovky Made in China se Mňáze povedlo získat peníze na natáčení pomocí crowdfundingu. Chtěla vybrat 400 000 Kč, ale fanoušci jí přispěli skoro dvojnásobek - přes 777 000 Kč. Kapela tak vedle nového alba vydá ještě reedici debutu Made in Valmez na vinylu a sadu retro triček. „Nahrávání v Sonu a spolupráce s Milanem Cimfem byla báječná zkušenost. Za celou dobu jsem ve studiu neviděl jedinej kyselej ksicht. Všechno šlo až nepochopitelně dobře. Zvukově se mi deska zdá úplně odlišná od té minulé, ale to už nechám na posouzení milým posluchačům. Vyjde letos v březnu,” dodává Petr Fiala.

Flyer na akci Mňága a Žďorp v Soulu!

18.3.2017

21.00

Vstupné: do 22.00 150,- / od 22.00 200,-

Lvcas Dope / 9EVET TOUR @Soul

YZO Rider Lvcas Dope, člen Milion+ Entertainment, Kanabis, pan 9EVET. Říkej mu jak chceš. Všechny reprezentuje ta stejná osoba. Tenhle člověk ve všech svých podobách bude v sobotu 18/3 v jihlavském Soulu koncertovat show k albu 9EVET !

Flyer na akci Lvcas Dope / 9EVET TOUR @Soul

24.3.2017

20:00

Vstupné: 250,- (předprodej na ticketstream.cz)

VISACÍ ZÁMEK + SPS TOUR

Dlouho očekávané turné dvou punkových legend je na spadnutí. Visací Zámek, hrající neuvěřitelných pětatřicet let ve stejném složení a pražská téměř třicetiletá punková stálice SPS vyráží na společné turné FOREVER PUNK TOUR 2017! První koncert odstartuje v pražském Paláci Akropolis 16.3.2017, na domácí půdě obou kapel. Že bude turné velkolepé a výjimečné napovídá už předprodej a rychle mizící vstupenky. Obě kapely se na něj pečlivě připravují a jak obě připouští, možná dojde i na společná vystoupení. „Těšíme se moc. Já na Visáčích vždycky obdivoval, že hrají ve stejné sestavě. Což je v našich tuzemských podmínkách absolutní rarita. A povedlo se jí písní Známka punku přimět rádia, aby více pouštěla punkovou muziku, to je úctyhodné!“ uvedl na adresu Visacího Zámku Skleník (Jan Sklenář – SPS, basa, zpěv ) „SPS jsou punkeři jak se patří, turné bude určitě divoké. Vloni v Braníku s námi Zdeněk Růžička zpíval píseň Padesát a byla to velká švanda. Takových momentů teď na Forever punk tour bude jistě více.“ Dodává obratem Honny (Jan Haubert - Visací Zámek, zpěv)

Flyer na akci VISACÍ ZÁMEK + SPS TOUR