Program 

Program na období od 13.2.2017 do 12.3.2017.

17.2.2017

21.00

Vstupné: 120

Lopsided - *WARM UP*

První Warm up párty k festivalu LOPSIDED 2017 a hudebně velmi pestrý večírek v jihlavském klubu SOUL. MIKKIM (mikkim.net) DAVE TRUMPETEER (universalswingbrothers.com) BASSTIEN (Bassbeast) RICH (Bassbeast) El_kawros (Lopsided) Ruseg (Ura) Koltix

Flyer na akci Lopsided - *WARM UP*

18.2.2017

20:00

Vstupné: Předprodej 220,- / na místě 250,-

UDG + Ovoce / Trocha Klidu

Jarní část tour UDG k desce Emotikon. Jako host se představí mladá šumperská kapela Trocha Klidu. Roli afterkapely na tomto nekončícím večírku přijala pražská kapela OVOCE / ex-zakázanÝ.

Flyer na akci UDG + Ovoce / Trocha Klidu

24.2.2017

21.00

Vstupné: 180,-

SODOMA GOMORA / STRAIGHT / PRO.STORY

Nejkontroverznější a nejprovokativnější hudební umělec v Čechách Řezník se vrací se Sodomou Gomorou zbořit klub! Tentokrát večer obohatí jihlavský HC kapely Straight a Pro.story. Afterparty přijede napumpovat přažskej DJ-RO

Flyer na akci SODOMA GOMORA / STRAIGHT / PRO.STORY

25.2.2017

21.00

Vstupné: 100,-

Bašavel Party - Mega Funky Night + Dády narozeninová party

Zveme Vás na Bašavel party, kde se bude hrát celou noc Funky music, hip hop a cigánské písně. Už 25.2. v klubu Soul v Jihlavě. Taková sestava na Bašavel party ještě nebyla.. Hosté večera jsou např. RADEK MOLNÁR, JAN POHLODKO a THOMAS G JOY. Imrich Kavúr bohužel nemůže dorazit, ale nahradí ho stejně zkušený a oblíbený hudebník G. ATAIOS (Josef Nicholas Šerdzik), takže o romskou hudbu a pořádný čardáše bude postaráno! Se svým rapem se ukáže i jihlavskej '' hajzl'' BROOKLYN, kterého znáte i pod přezdívkou BK. Svojí show předvede i zkušený beatboxer JOHNY BEAT. Pozvání přijala i taneční skupina BANG (známá také jako Lole čama), aby toho nebylo málo, tak nám svůj tanec předvede i tanečnice NYSHA. Během večera bude hrát oslavanec DJ DADYŠ. a další..

Flyer na akci Bašavel Party - Mega Funky Night + Dády narozeninová party

3.3.2017

20:00

ZakázanÝovoce - Díky vám! Tour 2017

Na DÍKY VÁM! TOUR 2017 představí zakázanÝovoce své nové album se stejnojmenným názvem Díky vám!, které vyšlo koncem září 2016. Během koncertu zazní VŠECHNY SONGY z nové desky, ale v playlistu samozřejmě nebudou chybět ani známé písně jako Vem si mě, Nech mě odejít, Alkoholka (v původním znění), Nikdy nezapomenem a mnoho dalších. Kapely, které zakázanÝovoce doprovodí zveřejníme brzy!

Flyer na akci ZakázanÝovoce - Díky vám! Tour 2017

4.3.2017

22:00

Vstupné: 80,- (10,- přispějete na pomoc Kubíkovi a jeho rodině)

MASH & EDIT • PAVEL BIDLO • J-KID • MEJLA & JIRAN

HOUSE & FUNKY MUSIC PARTY / DJ PAVEL BIDLO / J-KID / MEJLA & JIRAN / Už dlouho v Soulu nebyla pořádná DJ legenda. To se ale změní konkrétně v sobotu 4.3., kdy k nám po dvou letech opět přijede DJ PAVEL BIDLO se svým „novým“ konceptem MASH & EDIT. Pod názvem akce „MASH & EDIT“ se skrývá hromada plnotučného funku a disca, která prošla editací v duchu současné houseové hudby. Mnoho tracků, které zde uslyšíme bylo „vytuněno“ právě mistrem Pavlem Bidlem, který tracky přizpůsobil současným požadavkům a standartům na klubovou hudbu. Na Mixcloudu DJ Pavla Bidla naleznete spoustu těchto jeho předělávek včetně několika mixů pro poslech a představu. Je to radost pro uši. Čeká nás spousta skvělých funkových pecek pro fajnšmekry, které nenechají žádné nohy klidně stát. Je celkem samozřejmé, že na této akci vystoupí i místní DJs Jiran & Mejla z Housefruit/KOPRu, ale taky DJ J-Kid za Pio Squad se svým masivním funkovým arzenálem.

Flyer na akci MASH & EDIT • PAVEL BIDLO • J-KID • MEJLA & JIRAN

10.3.2017

21:00

Vstupné: 150,-

IF, MC Gey: Stop Play Tour 2017

IF vyráží na tour v rámci jejich posledního alba “STOP PLAY”. Budou hrát novou desku, budou ji hrát jinak, než jste mohli slyšet na Label tour na konci roku. Na místě bude v prodeji i spešl tour merch, budou hosti, bude energie. Máte se na co těšit.

Flyer na akci IF, MC Gey: Stop Play Tour 2017

11.3.2017

22:00

Vstupné: Vstup: 60,- (10,- přispíváte na pomoc Kubíkovi a jeho rodině, děkujeme).

ELECTRO HOUSE MADNESS

Rádi bychom Vás pozvali na další díl Electro House MadneSS v Jihlavě. Po vydařené pololetní akci zopakujeme pořádnou párty ještě ve větším měřítku s výběrem té nejlepší EDM hudby. Po celou noc nám budou hrát DJs: - YURI - OLIXX - SCOTY -DROPERZ – MATTY Pojďme všichni společně naplnit Soul!

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS