Program 

Program na období od 18.4.2018 do 15.5.2018.

20.4.2018

20:00

Vstupné: 200,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

MUCHA v Soulu!

Kapela Mucha zahraje opět v Jihlavě, tentokrát v Soul music clubu! Mucha je brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchy, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. Kapela vydala tři alba a to Slováckou Epopej (2013) a Josefene (2014). Třetí album Nána vyšlo v listopadu 2016. http://bandzone.cz/mucha

Flyer na akci MUCHA v Soulu!

21.4.2018

21:00

Vstupné: 100,-

TECHNOSTATE

Přátelé, je nám ctí, představit nový projekt, který Jihlava tak moc postrádala! Akce pod názvem TechnoState. Přijďte si vychutnat pořádnou nálož TECHNA a tím nemyslím jen poslech, ale samozřejmě i taneční odvaz, který prostě k technu odjakživa patří. Pro první díl jsme si pro vás připravili opravdu někoho kdo vás potěší a nenechá vás v klidu sedět a to brněnský projekt Thin & Thick, za nimž stojí známé tváře na českém poli elektronické hudby, Duncan Grey a Andy Smitth. Jsou rezidentními DJs hudebního klubu EXIT a od svého vzniku v roce 2014 pravidelně vystupují na významných domácích eventech jako Dark Hall, Mácháč Festival, Stability, Let It Roll a nebo na exkluzivních silvestrovských oslavách v brněnském Bobycentru a Sono Centru. Dalšími učinkujícími budou Dj Merflinger (Ultima Crew),Ranery,Misha a Luc Carter (Zero Gravity) a Fizzy. Konec hlášení!!!

Flyer na akci TECHNOSTATE

27.4.2018

21:00

Vstupné: 200,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

REST - Restart Tour 2018

Rest vydá 20.dubna svoje album "Restart", se kterým ho čeká rapová mise z města do města a vás čeká jihlavská zastávka jeho tour.

Flyer na akci REST - Restart Tour 2018

28.4.2018

20:00

Vstupné: 250,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

LENKA DUSILOVÁ - SÓLO / zrušeno!

Lenka Dusilová, šestinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl, není zvyklá stagnovat a opakovat se. Na scéně je aktivní od šestnácti let, kdy na sebe strhla pozornost svojí energií, prožitkem a výtečným vokálem. Na přelomu milénia patřila ke skutečným hvězdám českého poprockového mainstreamu. Ze středního proudu hudební zábavy se ale v letech osobního zrání rozhodla odejít k osobnějšímu, vrstevnatějšímu stylu. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény, kdy z pozice rockové a popové hvězdy putuje k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků. Pro svůj osobitý vokál je hostem na řadě desek a koncertů předních muzikantů české scény. Je též součástí multižánrového projektu divadelního uskupení Spitfire Company, se kterým absolvovala evropské turné s představením One Step Before the Fall, jež získalo i jednu z nejprestižnějších tanečních cen Herald Angel Award.

Flyer na akci LENKA DUSILOVÁ - SÓLO / zrušeno!

4.5.2018

21:00

BASSTARD BEATZ ON TOUR - UK MUSIC

GRIME TIME večer zaměřenej na bassline, grime a UK bass! Přijedou ostřilený DJs z jihu čech co pořádají mejdany s hostama z UK jako Flava D, Royal T, Holy Goof, Deadbeat UK, Mikey B atd... Tentokrát vezou svůj bass mejdan do Jihlavy! Live vystoupí JOSHUA s novým EP “Špína smrad”. Do povědomí scény se dostal svým energickým vystupováním a především trackem Znova.

Flyer na akci BASSTARD BEATZ ON TOUR - UK MUSIC

5.5.2018

22:00

Vstupné: 90,-

Electro House Madness /w Tokatko (House, Tech House)

⚡ Další díl klubového šílenství pod názvem Electro House Madness zamíří do svého domovského klubu. Tentokrát ovšem s něčím speciálním - underground edicí! Celý večer se ponese v rytmech housu, tech housu a techna! Sladkou tečkou, pro všechny příznivce těchto žánrů potom bude rezident Pražských klubů Duplex a Atelier - TOKÁTKO!

Flyer na akci Electro House Madness /w Tokatko (House, Tech House)

7.5.2018

20:00

Vstupné: 150,- (on-line předprodej) / 180,- na místě

AC/CZ revival AC/DC

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečňují jak v České republice tak Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisy a hlavně interpretací. Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík alias Angus Young, který je také od ledna 2017 členem populární kapely ČECHOMOR.

Flyer na akci AC/CZ revival AC/DC

11.5.2018

21:00

Vstupné: do 22:00 ZDARMA / poté 80,-

LATINSKÉ RYTMY v Soulu!

V pátek 11.5. vám DJ Liquid A, připomene svojí muzikou, slunečné jižanské kraje, kde život znamená muziku, tanec a vášeň... K této atmosféře nebudou chybět ani letní míchané drinky! Noc plná latino rytmů, moderního tanečního jazzu a swingu!

Flyer na akci LATINSKÉ RYTMY v Soulu!

11.5.2018

21:00

Vstupné: do 22:00 ZDARMA / poté 80,-

LATINSKÉ RYTMY v Soulu!

11.5. Vám DJ Liquid A, připomene svojí muzikou, slunečné jižanské kraje, kde život znamená muziku, tanec a vášeň... K této atmosféře nebudou chybět ani letní míchané drinky! Noc plná latino rytmů, moderního tanečního jazzu a swingu!

Flyer na akci LATINSKÉ RYTMY v Soulu!