Program 

Program na období od 20.1.2018 do 16.2.2018.

20.1.2018

21:00

Vstupné: 150,-

DEPECHE MODE REVIVAL!

Do Jihlavy se opět vrací kapela DEPECHE MODE REVIVAL, která si už v Soulu vybudovala pořádnou jihlavskou základnu. Neexistuje větší legenda a ikona elektronické hudby! Kapela, která ovlivnila nejednu generaci. Afterparty: DJ Strange - projekce, klipy, hity, video show.

Flyer na akci DEPECHE MODE REVIVAL!

26.1.2018

22:00

Vstupné: 80,-

"Epic DJs Battle" s Vrtulníkem Majklem V.

Poslední pátek v lednu bude v rukou české DJ legendy, spoluzakladatele formace J.A.R., mistra rapu ČSSR z roku 1989, tvůrce pořadů „Runway Party“ a v současnosti také „Chlastunight show“. Již podruhé přivítáme v Soulu DJe VRTULNÍKA MAJKLA V! Nenechte si ujít příležitost zatrsat na největší pecky z jeho téměř 30. letého archívu desek a tracků. MAJKL v tom nebude sám, podpoří ho DJ GAZ z Mashinery a také DJ JIŘAN z Housefruit collective.

Flyer na akci

2.2.2018

21:00

Vstupné: 58,-

58 Bassement Movement ///02

BASSEMENT MOVEMENT. Jednička byl velice v pořádku rozjezd. Tak proč to nedát znova. Celej večer má na starost DJ a producent Humla. Všechno se bude točit kolem House a Grime music, takže očekávej velmi specialní House x Uk sounds sets. Pokud ti chybí kvalitní UK music, tak rozhodně doraž, protože to bude další velmi special event.

Flyer na akci 58 Bassement Movement ///02

3.2.2018

22:00

Vstupné: 50,-

DRUME DRIVE - DJ NEDRO all night

Celá noc plná nejlepšího DnB v podání našeho rezidenta DJe Nedra.

Flyer na akci DRUME DRIVE - DJ NEDRO all night

9.2.2018

21:00

Vstupné: 180,-

SODOMA GOMORA / PRO.STORY / DJ CZECHMIKE

Nejkontroverznější a nejprovokativnější rapper Řezník se vrací se Sodomou Gomorou zbořit klub! Večer obohatí jihlavská HC kapela Pro.story. Afterparty napumpuje DJ CZECHMIKE!

Flyer na akci SODOMA GOMORA / PRO.STORY / DJ CZECHMIKE

10.2.2018

20:00

Vstupné: 100,-

Hazardoom (křest desky) - Depression Island a X-Core

Přijďte s námi společně zapařit a zároveň pokřtít debutovou desku HAZARDOOM. - HAZARDOOM http://bandzone.cz/hazardoom - Depression Island http://bandzone.cz/diczech

Flyer na akci Hazardoom (křest desky) - Depression Island a X-Core

16.2.2018

21:00

Vstupné: 80,-

ELECTRO HOUSE MADNESS-OLIXX BDAY /w MEJSI

Pozvání přijala skvělá Djane MEJSI! Ano, přesně ta Mejsi, jejíž song Bál ničí české kluby! Mejsi je Djka, producentka a rezidentka jednoho z nejnavštěvovanějších EDM klubů v ČR Retro Music Hall. O její vystoupení si žádají kluby a festivaly po celé České republice, jako například Air Festival, kde předvedla svůj set před nizozemským duem W&W, Let it Roll, Bats For Love, La Fabrique, Bílý kámen, Fabric Ostrava, SaSazu... a desítky dalších. Od roku 2011 pravidelně dostává důvěru hrát na festivalu Mácháč, kam mimo jiné jezdí Djs jako Don Diablo, Oliver Heldens, DVBBS a další. Mejsi je také bookována společně se jmény jako jsou VINAI, D.O.D, Matisse & Sadko, Marnik, Ferek Down, Jordy Dazz, Jewelz & Sparks, Headhunterz, Sem Thomasson a mnoho dalších. Za zmínku stojí i hraní před vystoupením skupiny Kosheen v karlovarské Kv Areně pro několik tisíc lidí a také letošní hraní na pláži Zrce v 9. nejlepším klubu světa PAPAYA.

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS-OLIXX BDAY /w MEJSI