Program 

Program na období od 25.11.2017 do 22.12.2017.

25.11.2017

22:00

Vstupné: 60,-

ESSO SOUND SYSTEM

Esso DJs dorazí do Soulu a ty tam nesmíš chybět! TECHNO / MINIMAL / ACID TEKNO / DnB / RAGGATEK / TEKNO / TRIBE / HARDTEK / DUBSTEP / JUNGLE / RAGGA /

Flyer na akci ESSO SOUND SYSTEM

30.11.2017

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 220,-

NA STOJÁKA!

Nesmí tomu chybět hlava, pata ani Jihlava a to Na Stojáka rozhodně nechybí. Stand up comedy vystoupení Na Stojáka předvedou v plné palbě Jakub Žáček, Tomáš Měcháček a Karel Hynek.

Flyer na akci NA STOJÁKA!

1.12.2017

21:00

Vstupné: 290,-/350,-

BEN CRISTOVAO V SOULU!

Ben Cristovao vydal letos v červnu své nové EP o pěti písních. To v září doplní rozšířenou edicí doplněnou o další songy. Nové věci představí naživo v Soulu. V roce 2017 už není hudba vydaná na CD příliš lákavou volbou. Ben Cristovao navíc rozhodně není tradičním hudebním interpretem, který by chtěl jen fungovat v zavedených kolejích. Proto i rozšířená edice alba vyjde, stejně jako EP vydané na triku, netradiční formou - konkrétní podoba zatím zůstává v tajnosti. Datum vydání je stanoveno na konec září. Nové skladby chce Ben představit na podzimním turné hned v několika městech, první zastávka proběhne 28. září v pražských Žlutých lázních, kde půjde o open air akci pro 5000 lidí, pokračovat bude druhou zastávkou 28.10. v Českých Budějovicích a skončí v polovině prosince. Ben Cristovao se za letošní rok může pochlubit několika úspěchy, zmiňme například skladbu ASIO (skladba má aktuálně 10 milionů views na YouTube), která se stala Nejstreamovanější skladbou roku 2016. Časopis Forbes jej již podruhé zařadil do sedmičky nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Je stále aktivním ambasadorem projektu Seznam se bezpečně, ve kterém se intenzivně věnuje také problematice netolismu, čili chorobné závislosti na komunikačních technologiích - na toto téma volně navazuje také jeho song Program.

Flyer na akci BEN CRISTOVAO V SOULU!

2.12.2017

22:00

Vstupné: 58,-

Bassement Movement /// 01

2.12. se uskuteční první akce BASSEMENT MOVEMENT. Vše se bude točit okolo House a Grime music. Celej večer má na starost DJ a producent Humla, takže očekávej velmi specialní House x UK sounds set. Pozvání přijal J-Kid z Pio, kterej má připravenej tvrdej grime. Jako další set odehraje jihlavská legenda house music Patrick (KOPR/Elektrio).Pokud ti chybí kvalitní uk music, tak rozhodně doraž, protože to bude velmi special event.

Flyer na akci Bassement Movement /// 01

8.12.2017

21:00

Vstupné: 150,-

POETIKA živě v Soulu!

► Trio z Vysočiny a jeden z objevů roku 2016 na české hudební scéně, který je aktuálně nominovaný v rozstřelu o živé hraní na Českém slavíkovi 2017 (www.ceskyslavik.cz) ► Koncert se koná pár dní po křtu nové desky Trinity a už v Soulu ji můžeš slyšet celou naživo! ► Hity jako Zkouším žít, Každou vteřinou nebo Trinity zazní už 8.12. na "domácí" scéně!!

Flyer na akci POETIKA živě v Soulu!

9.12.2017

open 13:00

Vstupné: Vstup: 100,- Registrace Gos: 200,- Registrace fotbálek: 100,- tým

Snowbitch Game OFF skate vol.5

Zdravíčko JIhlavo!! Kamíci, feláci, přátelé a hlavně skaters!! Young Blood skateboards academy představuje zcela srdeční záležitost a to je pozvánka na poslední ročník Game OFF Skate vol.5. Samozřejmě zveme hlavně všechny lokální skaters, přespolní i z celé ČR, taky všechny fanoušky a milovníky skateboardingu. Vše již tradičně proběhne v místním Soul music clubu a to v předvánoční čas 9.12.2017. Tak jako každý rok zvedáme level, tento ročník to zakončíme ve velké parádě!! Takže se můžete těšit na opravdu hodně velké prize money v hodnotě 10.000,- CZK a skvělé ceny od našich sponzorů za 25.000,- CZK. Též nebude chybět ani velkej nablejskanej pohár pro vítěze gos. A tak jako vždy bude připravená velká after party, která pojede až do rána!! Pro tenhle ročník máme pro vás hned několik apgrejtů a těšit se můžete například na Vegan truck ketering, který bude zaparkovaný před Soulem. Nově bude připraven i turnaj ve fotbálku o hodnotně ceny, taky soutěž pro nejlepšího fanouška, instagram soutěž a mnoho dalšího, co budeme postupně zveřejňovat. Celá akce odstartuje v 13:00, kdy otevřeme brány Soul music clubu, tím pádem skaters budou mít dost času na trénink. Hned u vstupu bude probíhat registrace, která o 50,- podražila, ale jen proto, že startovně bude použito do prize mone. Taky tam pofrčí zápis to turnaje ve fotbálku o věcné ceny. Poté proběhne slosování battlů do GoS a odstartujeme maraton skateboardingu. V průběhu závodu nám zahrají ostřílení Djs z Pio Squad a Dj Deko, Šan pimon, Safír, Kolona. Lokál Johny Beat předvede beat box exhibici. V průběhu závodu dáme contest ollie, hippie jump a best trick. Během večera proběhnou i všechny ostatní soutěže pro diváky. Po skončení závodu nás čeká slavnostní vyhlašování všech vítězů a velká nadupaná after párty jak se sluší a patří !! After party odpálí kapela KOLONA v celé sestavě a pak velká pecka a to je Slovenská kapela CACIB DORTMUND a jejich živý funky hiphop se dvěma MC’s. Poté už přejdeme do dalšího modu párty, kterou rozjedou domácí DJ’s z Ultima crew ANDREW B2b M.I.LAN. Pak nás rozseká svým setem mladá krev z Let it Roll crew HALBAX !! A vše to celé zakončí MYSLO CRUE se zpěvačkou Mc Maybe. Tak máme zaděláno na poslední ročník Game OFF Skate !! Jak bývá našim zvykem, postupně budeme zvěřejnovat spostu informací na eventu! Takže ho sleduj a těš se na tenhle poslední nadupanej ročník!!

Flyer na akci Snowbitch Game OFF skate vol.5

15.12.2017

22:00

Vstupné: 140,-

Advent Apple Plex 2017

15.12.2017 se v Jihlavském klubu Soul opět uskuteční jedna z nejstarších párties na Vysočině. ADVENT APPLE PLEX. Djs: MARION COBRETTI // Section 8 Berlin// IM CYBER VK STUDIO // Gat Electra // ROMAN SHEEMA // K.O.P.R./ Elektrio // PATRICK // K.O.P.R./ Elektrio //

Flyer na akci Advent Apple Plex 2017

16.12.2017

18:00

Vstupné: 150,-

Punkáči na sněhu fest II.

Po roce opět na Vánoce, již druhý ročník festu Punkáči na sněhu II. ! opět v Jihlavě Letos jako hlavní jsou kapely Liberečtí Kohout plaší smrt a SkaPunkový Žádnej stres z Třemošnice ,dál Hardcore-Punkový RV-4 z Benešova a tradičně chlapci z Velkého Meziříčí -Bermudskéj kvádr, VPV z Bystřice pod Hostýnem či Blank out z Kolína..obohatí je kluci z Rachot petky z Horních Loděnic a rozjede to i novější kapela The Two Eggs z Opořan! Vstup : 150,- a start již v odpoledních hodinách. Sdílej,šiř a hlavně doraž podpořit českou punkovou scénu! :)

Flyer na akci Punkáči na sněhu fest II.

19.12.2017

20:00

Vstupné: 150,-

MEJDAN KLAUNŮ vol.5

Již tradiční předvánoční večírek Klaunů. Jako host se představí kapela OČI, která zahraje jako první. Doražte si s námi užít večer před vánočním shonem. Těšíme se na vás...vaši Klauni.

Flyer na akci MEJDAN KLAUNŮ vol.5

21.12.2017

19:00

Vstupné: 120,-

MEJDAN KLAUNŮ- 5 let Charlieho

Čardáš Klaunů završuje první pětiletku. Na den přesně pět let od prvního koncertu, kde jinde než v Soulu :) přijďte se s námi zasmát, vánočně naladit a zatrsat na starý fláky i nový starý fláky. Hudební doprovod mimo nás již tradičně zajistí spřízněné kapely našich kamarádů. Začíná to fakt brzo, páč mnozí z Vás půjdou další den ještě do roboty, takže doražte včas. Skluz nepřipadá v úvahu ;)

Flyer na akci MEJDAN KLAUNŮ- 5 let Charlieho

22.12.2017

21:00

Vstupné: 180,-

Ventolin, Johuš Matuš, Tomino & Myslivec

Ventolinovo turné k novému albu Vitajte, které vyšlo 15. září. Hosty jsou rural-pop písničkářka Johuš Matuš a DJs Tomino & Myslivec (Midi Lidi). Klip k písni Disco Science se stal virálním hitem podzimu.

Flyer na akci Ventolin, Johuš Matuš, Tomino & Myslivec