Program 

Program na období od 14.4.2017 do 11.5.2017.

14.4.2017

21.00

Vstupné: 180,-

ZRNÍ / Turné k nové desce Jiskřící

ZRNÍ Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky S talentem na melodie, mísením moderního zvuku, současné elektroniky a písničkářské poetiky jsou ikonou novátorství a hledačství na české alternativní scéně. Od hraní na ulici se talentem a pílí vypracovali na její pomyslný vrchol. Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich nezaměnitelné hudbě slyšet akordeon i beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický. Bez kalkulu, kompromisů a velkého labelu za zády sklízejí jejich desky ceny a nominace. Kromě vyprodaných klubů a hraní na velkých festivalech na hlavních podiích v hlavních časech jsou například majiteli ceny Anděl 2012 za Objev roku. Pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a elektronického experimentátora Jonatána Pastirčáka alias Pjoni (SR) natočili ve Španělsku desku, kterou si opět sami vydávají. Páté řadové album vyjde letos v březnu, kdy startuje i Turné k nové desce. Zrní je hra. Zrní je pohyb. Složení kapely Jan Unger / zpěv, kytara, flétna Jan Juklík / kytara, zpěv Jan Fišer / housle, zpěv Jan Caithaml / baskytara, zpěv Ondřej Slavík / bicí, akordeon, beatbox, zpěv Diskografie 2015 – Čtyři Honzové a jeden Ondřej v severní části Střeleckého ostrova (Zrní živě akusticky) 2014 – Následuj kojota 2012 - Soundtrack ke konci světa 2012 - Kolik váží vaše touha (záznam hudby k tanečnímu představení) 2011 - Hrdina Počítačový hry jde do světa 2009 – Voní

Flyer na akci ZRNÍ / Turné k nové desce Jiskřící

15.4.2017

20:00

Vstupné: v předprodeji 90,- (www.smsticket.cz) na místě 130,-

Laureát tour 2017 - Liwid / Čardáš Klaunů / Vzhůru a níž

Skupina LIWID vyráží již tradičně do klubů. „Laureát tour 2017“ představí jejich poslední stejnojmennou desku Laureát, kterou natočili u EArecords s producentem Arminem Effenbergerem. Jako hosté se v rámci tour představí pražští LAST STATION a další. Kapela se představí celkem v osmi městech, tour zakončí 22. dubna, domácím koncertem v Karlových Varech v Lázních V. - Alžbětinkách.

Flyer na akci Laureát tour 2017 - Liwid / Čardáš Klaunů / Vzhůru a níž

16.4.2017

22:00

Vstupné: 80,-

ELECTRO HOUSE MADNESS

Výběr té nejlepší EDM hudby zahrají v Soulu DJs: SIGGI / OLIXX / YURI / DROPERZ / ANDRE /

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS

20.4.2017

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 220,- předprodej Snowbitch shop, Benešova 9, Jihlava

NA STOJÁKA!

Jihlava? Ale jistěže! Nakrmit hlavu humorem přijedou Ester Kočičková, Dominik Heřman Lev a Zbyněk Vičar. Na Stojáka v Soulu!

Flyer na akci NA STOJÁKA!

21.4.2017

19:00

Vstupné: 150,-

Punk v Soulu! E!E / The Fialky / Pozor Mamut

Punkovej mejdan pro všechny staré i mladé pankáče.... vše odstartuje jihlavská legendární partička - POZOR MAMUT! v čele s Mamutem Zdeněčkem a pak už nastoupí epesní svižní králové českého punk77 pražští - THE FIALKY takže nás čekají Přátelé , Scéna , Kapitán , Černý ovce a další libůstky ....a hned potom legendy českého punku příbramští E!E - během koncertu oslaví 30 let sve existence --- se mužete tešit na pořádné POGO , rádi na akci uvidime i HUMUSÁKy i KRÁLe , PRÁCE nebude a tak ani žádná punkerka nebude NASRANÁ...těšíme se....hogo fogo ať žije pogoooo :-)

Flyer na akci Punk v Soulu! E!E / The Fialky / Pozor Mamut

22.4.2017

22:00

Vstupné: 60,-

URA DJs v Soulu!

Známá crew URA DJs se svým pekelně našlapaným teknem v Soulu!

Flyer na akci URA DJs v Soulu!

28.4.2017

21.00

AK x Jihlava - Sergei Barracuda & Pastor & DJ Bussy

Ano, je to tady! Jihlava se konečně dočkala. AK - Sergei B., Pastor & DJ Bussy se poprvé objeví v Jihlavě. I vás čeká šílená show, která trhá kluby po České republice i Slovensku. Nové alba, nová show, akce na které nesmíš chybět!

Flyer na akci AK x Jihlava - Sergei Barracuda & Pastor & DJ Bussy

5.5.2017

22:00

Vstupné: 60,-

Mashinery Drum and Bass

Do Soulu opět zavítá Mashinery sound system z Humpolce. Sestava šesti dj´s Mashinery crew předvede své umění v mixování stylů drum and bass, beakbeat,jungle a tekk a to jak na vinylech tak i CD. Všechny mixy okoření svými pronikavými hlasy MC´s Shaiba a Flappa.

Flyer na akci Mashinery Drum and Bass

6.5.2017

20:00

Vstupné: 150,-

Hardcore Warriors - SOUL Jihlava

Zveme Vás na další HardCore Warriors akci, která se tentokrát uskuteční v osvědčeném SOUL Music Clubu. Vystoupí :STREETMACHINE - Hardcore-Metal (Pardubice), dále ALTERNATIVE CORE - Progressive Hardcore (Humpolec) MERESIEW - Hardcore-Metal (Tábor) a nebudou chybět ani nadějní DEPRESSION ISLAND - metalcore-hardcore (Pacov). Rozhodně je na co se těšit!!!

Flyer na akci Hardcore Warriors - SOUL Jihlava

7.5.2017

22:00

Vstupné: 60,-

DJs J-KID & NOIR

V neděli 7.5 se v Soulu rozduní new shit hits v podání dvou ostřílenejch DJs. Nejen že oba mají za sebou desítky až stovky odehranejch parties, ale oba zároveň křižujou mapu jako koncertní DJové. DJ Noir kreje záda Ektorovi a J-Kid to hlídá Pio Squad. Jak rozhejbou parket zjistíte v neděli 7.května. Druhej den je svátek, takže se nevstává!

Flyer na akci DJs J-KID & NOIR