Program 

Program na období od 1.9.2018 do 28.9.2018.

7.9.2018

22:00

Vstupné: ZDARMA

SOUL OPENING PARTY!

Souláci a soulařky je to tady! Soul vás povolává zpět a otevírá již 9.sezónu v řadě, a to je potřeba oslavit a začít pořádným mejdanem! Čekají vás vaši oblíbení domácí Djs Patrick, Mejla, Roman Sheema a Jiran, welcome drinky pro prvních 150 z vás, a co hlavně a především nekončící tancovačka až do ranních hodin, kde se budou hrát ty nejlepší sety funky, deep a tech house! Soul je po pauze zpět a ty buď u toho s ním....

Flyer na akci SOUL OPENING PARTY!

14.9.2018

20:00

Vstupné: 180,-

Paulie Garand & Kenny Rough - Runway Tour

Nezastavitelná dvojice Paulie Garand & Kenny Rough vyráží na podzimní kontrolu do klubů jako každý rok. K poslednímu solo albu Paulieho s názvem Nirvana proběhlo nespočet koncertů v klubech a na festivalech. Je čas uzavřít další kapitolu a připravit se na nadcházející společnou desku, která vyjde tento rok v prosinci.

Flyer na akci Paulie Garand & Kenny Rough - Runway Tour

20.9.2018

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 250,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

NA STOJÁKA!

V září vás čeká 1.díl Na Stojáka v nové sezóně a pobavit vás po prázdninové pauze přijedou DANIEL ČECH, ADÉL ELBEL a PETR VYDRA. Těšit se můžete na scénky ze života a na plný večer smíchu a dobré nálady.

Flyer na akci NA STOJÁKA!

21.9.2018

21:00

Vstupné: 150,-/200,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

MYDY RABYCAD

„Palčivá otázka budící každého fanouška Mydy Rabycad ze sladkých snů je „Co je to Mydy Rabycad?" Chceš to zjistit? Chceš se podívat Columbově ženě do očí, nahlédnout Fantomasovi pod jeho masku? Zavítej do světa, kde nic není nemožné! Potvrď účast, doraž na koncert a dosáhni osvícení! Mydy Rabycad vyráží na klubové turné, kde dostaneš odpověď na svoje otázky! ….. Kapela známá svým extravagantním vzezřením se těší na fanoušky se svou propracovanou strhující show. Po festivalovém létě objede celou Českou republiku a připojí i dvě zastávky v zahraničí. Kapela představí své aktuální album M.Y.D.Y., které jí přineslo nominace na Ceny Anděl a vítězství v Anketě Žebřík. Fanoušci se mohou těšit na moderní, chytlavý a přesto propracovaný elektronický pop a koncentrovanou energii, která na koncertech Mydy Rabycad tradičně panuje. Samozřejmostí je vizuální show plná světelných efektů, originálních kostýmů a dalších vychytávek! Vtáhnou vás do divokých radovánek a poté vyplivnou zmačkané jak nedělní periodika.“ MYDY RABYCAD je česká hudební skupina z Prahy vzniklá v roce 2012. Hraje fúzi electroswingu a dalších stylů elektronické hudby, kterou sama nazývá glamtronic. Jde o zábavný, chytlavý ale přitom propracovaný a inteligentní electropop s řadou odkazu na různé retro styly. Podle jejich slov v sobě glamtronic spojuje dva hlavní prvky, kterými se skupina vyznačuje. Jedním je „glam“ s odkazem na velkolepost a prezentaci glamových kapel 80. let ztělesněnou například ve filmu Velvet Goldmine a druhým je mix současné elektronické hudby. Teprve jako druhá česká kapela v historii vystoupili na festivalu Glastonbury v Anglii. V čele stojí a zpívá charismatická zpěvačka, kterou diváci znají i z účinkování muzikálu DJKT v Plzni Žofie Dařbujánová. Jejich podiová show se může porovnávat s evropskou produkcí.

Flyer na akci MYDY RABYCAD

22.9.2018

20:00

JOLLY JOKER podzimní turné

více info brzy.... JOLLY JOKER & PBU POP KILLERS JET STREAM

Flyer na akci JOLLY JOKER podzimní turné

26.9.2018

19:00

Vstupné: 40,-

GrafkaHell - Grafka Party vol.5

Grafka Party vol.5 je tady! Opět se spojíme s umělci z Helenína a tentokrát uprostřed pracovního týdne rozbijeme Soul! Téma této Grafka party jsou Videohry, těšíme se na vaše herní kostýmy!

Flyer na akci GrafkaHell - Grafka Party vol.5

28.9.2018

20:00

Vstupné: 200,- předprodej on-line na www.soulmusicclub.cz

ZRNÍ

Špička české alternativní scény, kapela Zrní, opět míří do Jihlavy. V klubu Soul zahrají skladby z poslední desky Jiskřící,a také nové písničky z chystaného EP Spící, které vyjde v říjnu.

Flyer na akci ZRNÍ