Program 

Program na období od 1.2.2018 do 28.2.2018.

2.2.2018

21:00

Vstupné: 58,-

58 Bassement Movement ///02

BASSEMENT MOVEMENT. Jednička byl velice v pořádku rozjezd. Tak proč to nedát znova. Celej večer má na starost DJ a producent Humla. Všechno se bude točit kolem House a Grime music, takže očekávej velmi specialní House x Uk sounds sets. Pokud ti chybí kvalitní UK music, tak rozhodně doraž, protože to bude další velmi special event.

Flyer na akci 58 Bassement Movement ///02

3.2.2018

22:00

Vstupné: 50,-

DRUME DRIVE - DJ NEDRO all night

Celá noc plná nejlepšího DnB v podání našeho rezidenta DJe Nedra.

Flyer na akci DRUME DRIVE - DJ NEDRO all night

9.2.2018

21:00

Vstupné: 180,-

SODOMA GOMORA / PRO.STORY / DJ CZECHMIKE

Nejkontroverznější a nejprovokativnější rapper Řezník se vrací se Sodomou Gomorou zbořit klub! Večer obohatí jihlavská HC kapela Pro.story. Afterparty napumpuje DJ CZECHMIKE!

Flyer na akci SODOMA GOMORA / PRO.STORY / DJ CZECHMIKE

10.2.2018

20:00

Vstupné: 100,-

Hazardoom (křest desky) - Depression Island a X-Core

Přijďte s námi společně zapařit a zároveň pokřtít debutovou desku HAZARDOOM. - HAZARDOOM http://bandzone.cz/hazardoom - Depression Island http://bandzone.cz/diczech

Flyer na akci Hazardoom (křest desky) - Depression Island a X-Core

16.2.2018

21:00

Vstupné: 80,-

ELECTRO HOUSE MADNESS-OLIXX BDAY /w MEJSI

Pozvání přijala skvělá Djane MEJSI! Ano, přesně ta Mejsi, jejíž song Bál ničí české kluby! Mejsi je Djka, producentka a rezidentka jednoho z nejnavštěvovanějších EDM klubů v ČR Retro Music Hall. O její vystoupení si žádají kluby a festivaly po celé České republice, jako například Air Festival, kde předvedla svůj set před nizozemským duem W&W, Let it Roll, Bats For Love, La Fabrique, Bílý kámen, Fabric Ostrava, SaSazu... a desítky dalších. Od roku 2011 pravidelně dostává důvěru hrát na festivalu Mácháč, kam mimo jiné jezdí Djs jako Don Diablo, Oliver Heldens, DVBBS a další. Mejsi je také bookována společně se jmény jako jsou VINAI, D.O.D, Matisse & Sadko, Marnik, Ferek Down, Jordy Dazz, Jewelz & Sparks, Headhunterz, Sem Thomasson a mnoho dalších. Za zmínku stojí i hraní před vystoupením skupiny Kosheen v karlovarské Kv Areně pro několik tisíc lidí a také letošní hraní na pláži Zrce v 9. nejlepším klubu světa PAPAYA.

Flyer na akci ELECTRO HOUSE MADNESS-OLIXX BDAY /w MEJSI

17.2.2018

21:00

Vstupné: 100,-( do 22:00)150,- ( po 22:00)

UR2- REGGAE MEETS GRIME

URBAN ROBOT, novodobá česká sociální satira spojující Reggae, Hip Hop, Dub, Drum and Bass a další nemainstreamové žánry míří do SOULu. Raazyph a Mickey, velvyslanci české Jamajky vydali na konci loňského roku druhé album UR2, se kterým míří na tour po ČR. Na jihlavskou zastávku UR2 Tour přizvali budějovického Reggae zpěváka COLECTIVA s pozitivními texty a jedinečným hlasem, a taky královéhradeckou Grimovou crew FTH STYLIN, kteří v prosinci pokřtili debutovou desku Rewind! Zvuk alba měl na starost Raazyph z UR. Dony Dee, Klapman Oner a Peman Selekta tě svou energickou show donutí skákat až do ranních hodin. DJ support zajistí DISKOPANKER, PEMAN a RAAZYPH

Flyer na akci UR2- REGGAE MEETS GRIME

22.2.2018

Open: 19:00 / Start: 20:00

Vstupné: 220,-

NA STOJÁKA!

Jí hlava nebo nejí? Jihlava ví, že její hlava jí a taky kde jí stojí - v Soulu! Přijďte se najíst zábavy Na Stojáka 22.2. od 20:00. Nakrmí vás Ondra "Endru" Havlík, Radek Petráš a Lucka Macháčková.

Flyer na akci NA STOJÁKA!

23.2.2018

22:00

Vstupné: 50,-

UK SOUND IN DA SOUL

UK sound @ Soul music club uvádějí další díl UK SOUND IN DA SOUL. Celá noc pojede ve stylu RAP, BASSELINE, PROGRESIVE HOUSE až po GLITCH HOP a GRIME. Pokud máš rád tenhle UK sound, doraž se rozepnout!

Flyer na akci UK SOUND IN DA SOUL

24.2.2018

21:00

Vstupné: 90,-

Dimensional Night [vol.2] // DJ Pixie

24.2. se koná Dimensional Night v Jihlavě a ty musíš být u toho, být součástí noci plné Drum & Bass! Po loňském zahájení éry Dimensional v Třebíči za podpory Trila, The Prophecy a dalších DJs, kteří vytvořily naprosto neskutečný line-up a atmosféru jsme na sebe nenechali dlouho čekat! Tentokrát pokračujeme v srdci Vysočiny a hodláme tu udělat pořádnej bordel - DJ Pixie podpořený několika výtečnými DJs z okolí jako například Low Calculated (kdo nezná, je to duo Xerxes & Nick SVK). Opravdu se je na co těšit. Skvělí DJs, velká show a jedinečná atmosféra!

Flyer na akci Dimensional Night [vol.2] // DJ Pixie