Program 

Program na období od 1.11.2017 do 28.11.2017.

3.11.2017

21.00

Vstupné: 150,-

Brouci Band - The Beatles Revival

.a máme tu něco zvlášť vypečeného pro všechny generace. Britská rock´n´rollová kapela The Beatles patří mezi nejpopulárnější hudební kapely všech dob a pátek 3.11 bude v Soulu patřit právě nesmrtelným broukům. Pro tuto příležitost jsme opět pozvali v Jihlavě oblíbenou kapelu Brouci Band, která s úspěchem vystupuje jako revival původních The Beatles a přenese Vás zpátky do nádherných 60. let. Kdo už na jejich koncertě v Soulu byl tak ví, že se může těšit na energickou show, kostýmy a účesy ála Lennon, McCartney a spol, těšte se na všechny vaše oblíbené hity, přijďte si zatancovat...něco podobného v Jihlavě uvidíte a naživo uslyšíte jen velmi zřídka.

Flyer na akci Brouci Band - The Beatles Revival

4.11.2017

20:00

Vstupné: 220,-

Veteráni studené války

Veteráni studené války přijíždějí i do tvého města.

Flyer na akci Veteráni studené války

10.11.2017

19:30

Vstupné: 160,-

Imodium (křest alba), Stroy, Vzhůru a níž

Ahoj kamarádi, deska Element vyjde na podzim a my s ní vyjedeme na turné společně s kamarády z kapely Stroy. Celý večer odstartuje parta Vzhůru a níž! ;) Budeme křtít i u vás a bude to sláva veliká! :) Budeme rádi, když dáte vědět i kámošům..

Flyer na akci Imodium (křest alba), Stroy, Vzhůru a níž

11.11.2017

21.00

COCOTTE MINUTE support STRAIGHT

Nejdelší setlist v historii kapely, nová show, nové skladby a nablýskané staré hity! A kdo si počká i překvapení se dočká. Cocotte Minute se na turné rozloučí s comebackovou deskou a v Soulu poodkryjí jejich budoucnost.

Flyer na akci COCOTTE MINUTE support STRAIGHT

16.11.2017

21.00

Vstupné: Předprodej 200,- / Snowbitch shop, Benešova 9, Jihlava - SPUŠTĚN!

MADCHILD support AFU-RA

Ve čtvrtek 16/11 se hoďte do hodobóžovýho. Vemte na sebe jenom to nejlepší, jako by ten den měl být váš poslední. Na Jihlavu se jak rudý drak snese motherfucker Madchild! Repovej večírek supportuje taky Afu-Ra, legenda z Brooklynu, jeden z pilířů repový scény a člen Gangstar Fundation. K tomu vám z repráku nalejou bomby Pio DJs J-Kid, Strejda Filí a Eurodel!

Flyer na akci MADCHILD support AFU-RA

18.11.2017

21:00

Hentai Corporation s novou deskou v Soulu!

Hentai Corporation vydají v říjnu své druhé studiové album! O natáčení druhého studiového alba jedné z nejšílenějších kapel české hudební scény Hentai Corporation se mluví od konce minulého roku. V tuto chvíli je už jasno. Kapela má název alba, datum křtu i naplánované turné. Album, které se natáčelo v ostravském nahrávacím studiu Citron v průběhu letošního roku ve spolupráci s Alešem Bajgerem a Petrem Slezákem, kteří jsou dle slov kapely: „nesourodá dvojice hudebních magorů a moc chytrých pánu, který si navzájem lezou na nervy a zároveň jsou schopný nás dokopat k nevídaným výkonům“, ponese název INTRACELLULAR PETS. Křest alba je naplánován na 27. října v pražském klubu Palác Akropolis. Kapela nejdříve pojede otestovat nové skladby k našim západním sousedům. Od 22. do 30. září předvedou zběsilost svých živých vystoupení hudebním fanouškům v Německu, Holandsku, Belgii, Francii a Lucembursku. V říjnu bude následovat koncertní šňůra „Intracellular pets nám spadla 2017“ po hudebních klubech v Čechách a na Moravě. Zde již budou mít fanoušci možnost si nové album koupit.

Flyer na akci Hentai Corporation s novou deskou v Soulu!