Program 

Program na vybraný den » 19.4.2019

Název akce:

Smack - P's A Love II Tour Jihlava

Flyer na akci Smack - P's A Love II Tour Jihlava
Podtitul, žánr:
Datum a čas začátku: 19.4.2019, 21:00
Vstupné Standartní Vstup - 151Kč https://www.archetyp51.com/shop/jihlava/ VIP Vstup - 851Kč https://www.archetyp51.com/shop/jihlava-vip
Popis
Na přelomu března a dubna vychází očekávané pokračování Smackova kultovního alba P’s a Love. Podle Smackových slov dvojka překoná nejen jedičku, ale i kterékoli z jeho dalších dosud vydaných CDs. K hitům Skončila Show (feat. S. Barracuda) a Flush (feat. Marger) přibude 13 dalších věcí, objeví se jak Smackův A51 Sound, tak hosté jako Yzomandias, Ca$hanova Bulhar, nebo Bílej Rus. Produkce zajistí například Shadow D, Forbidden Society, Frank Flames, Komander, Dryman, nebo hvězdné dvojice Huclberry & Gezin a JLSXND7RS & Ironsoul. Posledního jmenovaného určitě zná celosvětová dubstep komunita pod jeho předchozím jménem Kromestar. Kdo ví, co znamená P’s a Love, ten ví, že se může těšit jak na neobyčejný obsah, tak na neobyčejný vizuál a v neposlední řadě na neobyčejné shows.
Podrobnější info

Je nám velkou ctí představit Vám jarní část tour k novému albu P's A Love II, během níž navštíví Smack a jeho A51 sound 14 českých a slovenských měst. Vstupenky je možné zakoupit na webu www.archetyp51.com.

Na tuto akci máte 2 možnosti vstupů:

Standartní Vstup - 151Kč
https://www.archetyp51.com/shop/jihlava/

VIP Vstup - 851Kč
https://www.archetyp51.com/shop/jihlava-vip/

VIP Vstup zahrnuje triko z nové kolekce, meet & greet se Smackem a crew před show (po show nebude možnost). Kapacita VIP vstupů je striktně limitovaná!

Smack One - Flush ft. Marger (Prod. by Huclberry)
https://www.youtube.com/watch?v=hWFGf4Cv7L8

Díky a vidíme se na party!