Program 

Program na vybraný den » 23.2.2019

Název akce:

Kreryson Memorial , Jerem.I, Lady Kate

Podtitul, žánr:
Datum a čas začátku: 23.2.2019, 20:00
Vstupné 150,-
Popis
Zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc, připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2018 nový autorský koncertní program. V sezóně 2017 to bylo právě 25. let kdy naposledy živě zazněl koncertní program k desce Anděl na útěku (1990). Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, basista Stanislav Jokiel a klávesista Marek Svoboda. Program složený z písní vydaných na albu Anděl na útěku byl tak pro dlouholeté fanoušky připomínkou starých časů, těm mladým pak představil tvorbu kapely v době, kdy prožívala období své velké slávy. Zpěvák Ladislav Křížek se těchto koncertů Kreyson Memorial neúčastnil.
Podrobnější info

V rámci Kreyson Memorial Tour 2018 představuje kapela nový autorský koncertní program, který je složený z melodických, česky zpívaných skladeb, podpořený chytlavými refrény. Program je určen pro široké publikum. Kapela používá moderní hudební aranže a všichni hudebníci hrají a zpívají živě.
Kreyson Memorial založili zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc v roce 2016. Staronovou sestavu Kreyson Memorial doplnil zpěvák Petr „Doldy“ Dolének a basista Petr Formánek.

JEREM I
První krůčky autorské dvojice Jiří Remo (exTitanic) a Georgi Enchev (Georgen, Titanic) ke vzniku projektu Jerem.I byly učiněny na jaře 2015. Výběrovým sítem o pozici baskytara uspěl a nástroje se ujal výborný Pepa Kudláček (Secret, J.A.M.P., Sillage). Tým ještě tvořil hráč na bicí, nepřekonatelný Josef Cigánek, bohužel jeho hráčská vytíženost neumožnila na projektu Jerem.I pokračovat. Tohoto postu se záhy zodpovědně ujal bývalý kolega z Titanic Miloň Nahodil (Sax, exTitanic).

Jak už bylo řečeno, díky společné hráčské historii si členové Jerem.I „sedli“, čehož důkazem jsou první studiové nahrávky, které si máte možnost poslechnout. V současné době je toto první malé album pod názvem „Vol.1“ v lisu, takže za pár dní spatří světlo světa. Dotáčí se videoklip na píseň Jack in The Box, který bude následně presentován jak na hudebních televizních kanálech, tak i prostřednictvím internetu. A pak „Vol.2“, máte se tedy na co těšit. Materiál je, tak když se vám to bude líbit pokračujeme... :-)

LADY KATE
Kapela Lady Kate uspesně zabodovala se svoji poslední deskou v českých a slovenských radiích, ale také v TV REBEL. Již po páté se také objevila na jednom z největších festivalů v ČR Masters of Rock. Začátkem roku 2019 kapela vydává nový klip se skladbou Enormia. Pro rok 2019 se kapela rozhodla navštívit i klubovou scénu.