Program 

Program na vybraný den » 30.3.2018

Název akce:

Lopsided Warm UP

Flyer na akci Lopsided Warm UP
Podtitul, žánr:
Datum a čas začátku: 30.3.2018, 21:00
Vstupné 100,-
Popis
DnB warm up k letošnímu festivalu Lopsided v jihlavském klubu Soul. X.MORPH____(Redrum) CHECKMATE__(Redrum) PornZ________(Redrum) Bassgent_____(Lopsided) El_Kawros____(Lopsided) Szuggi_______(Lopsided) Poslední pátek v březnu se uskuteční další ze série Warm up mejdanů k letošnímu Festivalu Lospided. Jihlavská zastávka slibuje pořádný DnB nářez!
Podrobnější info

Z Brna přijíždí posádka tamní REDRUM crew, v čele s X.MORPHEM - dj, kterého není třeba dlouze představovat. jelikož už dlouhou řadu let zaslouženě patří do úzké dj špičky naší scény. Jeho sety jsou vždy originální a energie, v parádním mixu vždy stoprocentně potěší každého příznivce tvrdšího DnB.

Dalším ostříleným borcem který se nám premiérově představí je CHECKMATE, resident oblíbené brněnské akce Stepslet, na které si zahrál po boku řady es světové dnb scény. Mezi jeho aktivity patří také organizace tradičního open air festivalu Perverse slafkof. V současné době se ním můžete setkat v předních klubech po celé ČR.

Mladou Redrum krev bude zastupovat PORNZ, dj původem ze Svitav si který se hraní věnuje 6 let se po přestěhování do Moravské metropole rychle dostává do podvědomí místní scény a svou selekcí neurofunku si získává stále více příznivců. Měl možnost vystoupit po boku djs jako Ed Rush, Zardonic a dalších.

Lineup doplní trojice djs z pořádající Lopsided crew.
Ostřílený BASSGENT (dříve Pacosh), je jihlavské scéně dobře známý a zajisté si tradičně nachystá kvalitní selekci.
V liquidovém setu celý mejdan zahájí El_kawros a premiéru ''v dresu'' Lopsided djs si odehraje začínající djejka Szuggi.

Pro maximální požitek z celého mejdanu nebude chybět pořádná stage. (:tentokráte i včetně zvuku:)

 

Fotogalerie k této akci