Program 

Program na vybraný den » 12.1.2018

Název akce:

Let It Roll - Warm Up

Flyer na akci Let It Roll - Warm Up
Podtitul, žánr:
Datum a čas začátku: 12.1.2018, 21:00
Vstupné 150,-
Popis
Warm up na zimní Let It Roll v jihlavském klubu Soul ♛SNOOKEY♛__ (Let it Roll, BasSistaz) ♛AKIRA♛______(Let it Roll, Deadly Viperz) ♛THIEW♛______(Let it Roll, Break Art) ♫Bassgent♫_____(Lopsided) ♫Libass♫_______(Ultima) ♫Lintu♫________ (Ultima)
Podrobnější info

V pátek 12.ledna se v prostorách jihlavského klubu Soul uskuteční velkolepý DnB večírek.
Pořádající Lopsided crew přiváží do Jihlavy warm up mejdan k zimnímu festivalu Let it Roll, který se uskuteční již 17.2.2018 na pražském výstavišti.
Na zahřívací párty k tomuto velkolepému mejdanu se místnímu publiku představí, hned trio djs zastupující LIR dj stáj.

Jsme velice rádi že pozvání přijala asi nejoblíbenější česká djejka současnosti SNOOKEY, která se pomalu ale jistě vrací za dj pult po ''mateřské pauze'' a zajisté nám všem dokáže že hrát za tu dobu opravdu nezapomněla.

Druhým zástupcem LIR djs crew nebude nikdo jiný než mistr AKIRA, člen projektu Deadly Viperz, skvělý dj, který se svým originálním pojetím DnB a energií jaká z jeho setů srší vryl do paměti snad každému, který měl tu čest ho slyšet..

LIR posádku, která na Vysočinu přijede uzavírá THIEW, zakladatel projektu Break Art, booking manažer všech LIR producentů a djs, hlavní promotér akce Let it Roll on tour, která se úspěšně opakuje v Ostravě a v neposlední řadě výborný dj, který do selekce svých setů zařazuje tracky napříč všemi odnožemi DnB.

Regionální scénu doplní kvalitní support, konkrétně Bassgent z pořádající Lopsided crew a djejka Lintu, která stejně jako Libass zastupuje Ultima crew.

Celému mejdanu dodá pořádný drive originální stage v technické režii Lospided crew.