Program 

Program na vybraný den » 16.11.2017

Název akce:

Afu-Ra / Zverina (SK) / PIO SQUAD DJs a další

Flyer na akci Afu-Ra / Zverina (SK) / PIO SQUAD DJs a další
Podtitul, žánr:
Datum a čas začátku: 16.11.2017, 21.00
Vstupné Předprodej 200,- / Snowbitch shop, Benešova 9, Jihlava - SPUŠTĚN!
Popis
Když vám přijde email od manažera MADCHILDA a začíná to slovy: (Hello I’m afraid I have some bad news) hned vám bleskne hlavou oushit. Je nám to líto, ale 16.11 měl v rámci evropské tour dojet do Soulu Madchild, bohužel zrušil komplet evropskou tour a zůstáva v Kanadě. Zrušení tour je nešťastně načasovaný, měli jsme snahu sehnat někoho ze zámoří, kdo je v Evropě ale bohužel. Omlouváme se všem, tohle je věc, se kterou nemůžeme nic dělat. Ale mejdan bude, předprodej, kterej je ve Snowbitch v Jihlavě dále pokračuje (kdo chce, lupen může v klidu vrátit). Vystoupí AFU-RA se svojí boombap show plnou mocných hitů a protože klub chce, aby to byl pořádnej repovej mejdan se vším všudy, tak ještě dojede šílenej a legendární borec ZVERINA. Zverky je skvělej raper a showman! Jeho koncert stojí za to vidět. No a z Brna přijede vcelku mladá, ale nadějná dvojka, kterým jsme dali prostor vás přesvědčit STAVA & KAMOR. Na závěr bude tenhle classix rap shit večírek supportovat PIO SQUADRA jako DJs. Strejda Filí, DJ J-KID a Eurodel vám z repráku nalejou pořádnou afterparty tohodle rap večírku. Takže ve čtvrtek 16.11., den před státním svátkem se hoďte do hódobóžovýho a dojeďte do klubu. Bude to stát za to!
Podrobnější info

Links:
- https://m.facebook.com/realafura/?locale2=cs_CZ
- https://www.facebook.com/Zverky/
- https://m.facebook.com/piosquad/?locale2=cs_CZ

Video:
- Afu - Ra - Defeat: https://www.youtube.com/watch?v=dMVVie9uX8I
- Afu - Ra - Equality: https://youtu.be/r321LDzaLA4
- Zverina - Pre túto chvílu https://www.youtube.com/watch?v=tAnyTtVG6x8

AFU-RA [USA] :
Americka Hip hopová legenda z Brooklynu. Jeho kariéra vzešla z GANGSTAR FOUNDATION. Na svých 5ti solo albech spolupracoval jak s jedinečným DJ PREMIERem, tak i se spoustou hudebních legend, jako například Big Daddy Kane, Sizzla, Dj Muggs, Cocoa Brovaz, Sean Price, PF Cuttin, Guru, RZA, Masta Killa, GZA, Teena Marie, Ky-Mani Marley, Sian Super Crew, DJ Tomeek, Royce Da 59, Gentleman, Les Nubians, Easy Moe Bee, The Beatminerz, Sadat X, Vinnie Paz ,True Mastera a dalšími.
AFU-RA vystoupil již ve více než 25ti zemích a na kontě má přes 350 000 prodaných alb. V rámci tour "Drums in da Jungle" bude mimo jiné prezentovat své nové album MAZTERCHEF, které vznikalo téměř 5 let a které, jak sám říká, je právě tím nejlepším!

 

Fotogalerie k této akci