Program 

Program na vybraný den » 31.3.2017

Název akce:

Face of Drums / SUKI

Flyer na akci Face of Drums / SUKI
Podtitul, žánr:
Datum a čas začátku: 31.3.2017, 22:00
Vstupné 120,-(10,- ze vstupného přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme)
Popis
Na další díl FACE of DRUMS přijal pozvání DJ SUKI z LiR crew. Těšte se na jeho kvalitní mixy. Jako na každé akci FoD nebude chybět světelná show, laser show a unikátní dekorace... DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae, specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. Svou selekci však umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů: příležitostně hraje i breakbeat nebo dubstep.
Podrobnější info

Již několik let se často představuje v DJském tandemu s jeho kolegou Pixiem. Suki hrál snad na všech místech v Čechách, mnohých na Slovensku, se svými deskami ale cestoval i do Polska, Španělska, Velké Británie nebo Indie.

Sukiho s českou taneční scénou propojilo i osmileté působení ve vinyl shopu TSP Records a hlavně promotérské schopnosti. Akce Let it Roll, vždy hojně navštěvovaná a respektovaná událost, se stala festivalem roku dle Drumandbass.cz Awards v každém roce. Titul party roku pak získala i jeho noc Take Control v Abatonu a v roce 2011 Drumandbass Rodeo v Matrixu. Díky těmto a mnohým dalším povedeným eventům (reggae koncerty v Lucerně, festivaly Reggae Meeting nebo Real Beat) byl již poněkolikáté osloven ke spolupráci s největšími českými festivaly na jejich dramaturgii.

 

BŘEZEN v SOULU pro KUBÍKA!

Kubík je čerstvě 3letý chlapec, který žije se svoji maminkou, tatínkem, sestrou 6měsíců a bratrem 7let v Třebíči. Maminka je s Terezkou na MD, Filip chodí do 2. třídy, tatínek absolvuje všechnu léčbu s Kubíkem - leží s ním často na Onkologii v Brně. V říjnu 2016 se Kubíkovi udělaly na těle ve větším množství modřiny, tak maminka zašla radši k doktorce,ta vzala krev, která dopadla špatně a hned je poslala do nemocnice. Po opakovaných testech hned druhý den byl převezen do Brna na dětskou onkologii a diagnostikována leukémie. Od tohoto data (říjen 2016) by měla léčba (chemoterapie - intenzivní půlroční léčba, dále ozařování) trvat 2 roky.
Pomozte i vy Kubíkovi a jeho rodině společně s námi bojovat s toutou zákeřnou nemocí......Děkujeme SOUL

https://www.facebook.com/ProJakuba/