Program 

Program na vybraný den » 17.3.2017

Název akce:

Mňága a Žďorp v Soulu!

Flyer na akci Mňága a Žďorp v Soulu!
Podtitul, žánr:
Datum a čas začátku: 17.3.2017, 20:00
Vstupné Vstup: 270,- (10,- Kč přispíváte na Kubíka a jeho rodinu...děkujeme) Předprodej Snowbitch shop, Benešova 9,Jihlava
Popis
Mňága a Žďorp na jaře vydá svou 13. desku Třínohý pes a hned s ní vyrazí na turné Mňága a Žďorp letos slaví 30 let na scéně. V lednu se zavřela do studia Sono a natočila v produkci Milana Cimfeho své 13. album Třínohý pes. To představí na velkém jarním turné. „Album jsme připravovali dva roky. V domácím studiu, na koncertech, na soustředěních. Půl roku před nahráváním jsme vyměnili bubeníka a to se pak z hlediska další existence téhle desky a vlastně i naší kapely, ukázalo jako naprosto zásadní. A doufám, že je to na albu slyšet, kurvadrát,” říká se smíchem zpěvák Petr Fiala. Stejně jako u poslední studiovky Made in China se Mňáze povedlo získat peníze na natáčení pomocí crowdfundingu. Chtěla vybrat 400 000 Kč, ale fanoušci jí přispěli skoro dvojnásobek - přes 777 000 Kč. Kapela tak vedle nového alba vydá ještě reedici debutu Made in Valmez na vinylu a sadu retro triček. „Nahrávání v Sonu a spolupráce s Milanem Cimfem byla báječná zkušenost. Za celou dobu jsem ve studiu neviděl jedinej kyselej ksicht. Všechno šlo až nepochopitelně dobře. Zvukově se mi deska zdá úplně odlišná od té minulé, ale to už nechám na posouzení milým posluchačům. Vyjde letos v březnu,” dodává Petr Fiala.
Podrobnější info

BŘEZEN v SOULU pro KUBÍKA!

Kubík je čerstvě 3letý chlapec, který žije se svoji maminkou, tatínkem, sestrou 6měsíců a bratrem 7let v Třebíči. Maminka je s Terezkou na MD, Filip chodí do 2. třídy, tatínek absolvuje všechnu léčbu s Kubíkem - leží s ním často na Onkologii v Brně. V říjnu 2016 se Kubíkovi udělaly na těle ve větším množství modřiny, tak maminka zašla radši k doktorce,ta vzala krev, která dopadla špatně a hned je poslala do nemocnice. Po opakovaných testech hned druhý den byl převezen do Brna na dětskou onkologii a diagnostikována leukémie. Od tohoto data (říjen 2016) by měla léčba (chemoterapie - intenzivní půlroční léčba, dále ozařování) trvat 2 roky.
Pomozte i vy Kubíkovi a jeho rodině společně s námi bojovat s toutou zákeřnou nemocí......Děkujeme SOUL

https://www.facebook.com/ProJakuba/